real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Mayıs 2013

SAMSUN’DA TEHDİT GAZETECİLİĞİ

yedaş1UTANÇ VERİCİ

Samsun’da bazı tüccar gazeteciler yeni bir gazetecilik akımı başlattı; ŞANTAJ GAZETECİLİĞİ. Adeta bir dedektif gibi çalışıp kurumların açığını arayan bu tüccar gazeteciler gözlerine kestirdikleri kurumu tehdit ederek reklam pastasından pay almanın derdindeler. Gazeteci bilirse yazar, bilgisini pazarlamaz ilkesine terş düşen bu zihniyete reklam vererek suça iştirak eden firmaları deşifre etmekte yine Samsun’daki onurlu basın mensuplarının sorumluluğunda. Geçtiğimiz günler de AKASYAM COM sitesi de yayınladığı haberde ilginç bir detayı yakalamıştı.

İŞTE O HABER

Kendisini ilk 10 Ocak 2011 pazartesi günü tanıdığın söylediğin Nurettin Türkoğlu’nu bir senede nasıl harcadığını merak ediyorsan sana o yazının linkini verelim:

http://www.haberexen.com/yedas-cozum-uretsin-yeter-1376yy.htm

Bizim merakımız ise bir senede bozuk para gibi harcadığın Nurettin Türkoğlu’nu nasıl olabiliyor da yine hemen hemen bir sene sonra yere göğe sığdıramıyorsun:
Bu nasıl Manevra Mustafa?

09 Mart 2012’de yazmışsın ki;

“Amacım, YEDAŞ’ın eksiklerini ortaya dökmek değil. Çıplak gözle görünen eksikleri gidersinler, sanayici başka ihsan istemiyor. Zira, sanayi ve ticaret bölgesinde sıklaşan enerji kesintileri jeneratör gibi kaynakları kullanmayanlar için doğrudan üretimin durması anlamına geliyor.

Şehrin can damarı bölgelerde elektrik kesintisi uygulamalarında acil durumlar dışında programlı hareket edilmeli.

Diğer yandan aldığı hizmetten ya da maliyetlerden dolayı birçok sanayi kuruluşu YEDAŞ’ı tercih etmiyor, artık. İşletmeler, perakende elektrik ihtiyaçları için YEDAŞ dışındaki toptan elektrik tedarikçileri ile sözleşme imzalıyor.”

Bu gün yazıyorsun ki,

“Nurettin Türkoğlu Dinamik, enerji dolu duruşuyla yeni dönemin işaretlerini beden diliyle haber veriyordu. Yatırımlar, vizyon; temsil ettiği kurumun doğasında vardı ve yarının güncel başlıklarını içeriyordu.

YEDAŞ’ın devir tesliminden sonra düzenlenen basın toplantısında Çalık’ın enerjiye bakışını anlatırken dikkatimi en çok pozitif yaklaşımı çekmişti. Enerji dolu portresi ile örnek bir profesyonel olduğu izlenimleri oluşmuştu.”

09 Mart 2012’de yazmışsın ki;

“YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu’nun sık sık gündeme taşıdığı “yüzde 100 memnuniyet”in sağlanamadığını bugün net olarak görüyoruz.

Diğer yandan, kabul edelim dışarıdan da görülen bir yatırım söz konusu, YEDAŞ’ta.

Çağrı merkezi arandığında daha hızlı cevap alabiliyorsunuz, mesela. Hantal yapı ortadan kalktı.

Ancak, bütün bu yatırımlara rağmen hemen herkesten gelen şikayetlerde bir artış varsa, YEDAŞ’ın kendisini çek etmesi lazım.”

Bu gün yazıyorsun ki,

“Çalık Yedaş, bir lisans şirketi olduğu için karına bakıp 5 ildeki kültürel ve sanatsal girişimlere, tükenmeye yüz tutan mesleklere can suyu olmayabilirdi. Kimse de bunu bir eksiklik olarak görmez, talepte de bulunmazdı.

Çalık Yedaş’ın üzerine vazife değilken yatırımı bulunduğu bölgenin gelişimini sağlayacak, dokusunu zenginleştirecek KSS anlayışını iyi okumak gerekir. YEDAŞ’la bölgedeki şirketler KSS ile firmaların marka değerlerinin nasıl içiçe geçtiğini görecekler.

Çalık Yedaş’a Avrupa’dan ve değişik noktalardan gelen ödüller sadece işini en iyi yaptığı için değil, her projeye üflenen ruhların katkısı olduğunu düşünüyorum.”

09 Mart 2012’de yazmışsın ki;

“Bize açıklama yapmalarına gerek yok, olur ya abartmış olabiliriz(!) sanayicinin ve ticaret merkezlerinin işlerini aksatmayacak çözüm üretsin yeter.

Çünkü, elektrik enerjisi durunca üretim duruyor.”

Bu gün yazıyorsun ki,

Çalık Yedaş, kaptanı Nurettin Türkoğlu’nun çizdiği rotada kurumsal yapısı ve teknolojik yatırımlarıyla ödül alırken Samsun ismi de ön plana çıkıyor.

Biz, Nurettin Türkoğlu’ndan istifade etmeliyiz, deneyimlerinden katkı almalıyız.

Hantal bir kurumdan ödüle koşan bir yapıyı oluşturan birikimleri Samsun’a ve bölgeye taşımalıyız.

10 ocak 2011’den bugüne; kendini zor idare eden, karamsar insanların koridorlarında gezdiği, yatırımlarını atalete mahkum eden bir kurumdan birçok alanda ödül alan, yaptığı işi yansıtan enerji dolu bir Çalık Yedaş’a gelindi.

Sokak ve cadde aydınlatmalarına yapılan yatırımlarla şehrin sokaklarını aydınlatan ışıklar Samsun, Amasya, Çorum, Ordu ve Sinop’u gerdandaki altın takılar gibi süslüyor.

Bugün, gençlerin iş başvurularında deneyim olarak YEDAŞ’ı altın harflerle yazmaya başladığı da başka bir gerçek.

İki yılda gelinen nokta,bu.

Yarını ise izleyip göreceğiz.”

Biz de izleyip göreceğiz..

Daha nasıl ne kadar manevra yapacaksın..

Sahi Mustafa Bu nasıl Manevra? Önümüzdeki Haberexen Dergisi’nde kaç sayfa ÇALIK YEDAŞ olacak?

Kaynak linki:

http://www.haberexen.com/yedastaki-donusumun-kaptani-turkoglu-1647yy.htm

Kaynak: akasyam.com

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.