real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Ocak 2014

Tavvuf Müziği Sevenlere Unutulmaz Konser…

IMG_8731Son yıllarda artan sanat etkinlikleri ile ilçede beğeni toplayan İlkadım Belediyesi  tasavvuf müziği severlere unutulmaz bir konser yaşatmayı hedefliyor.

İlkadım Belediyesi ve İl Müftülüğü ortaklaşa düzenleyeceği sesi ve kıratı düzgün olan imamlardan oluşan ‘Türk Tasavvuf Musikisi Korosu ilahi ve kasidelerden oluşan konser ile tasavvuf severlerin yüreğine seslenecek.

17 Ocak’ta Atatürk Kültür Merkezi’nde sahne alacağı konser öncesi İlkadım Belediyesi Kültür Merkezi’nde yapılan son koro çalışmasına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, İl Müftüsü Yrd. Doç.Doktor Hayrettin Öztürk, katıldı.Şef Erdal Şahin yönetiminde 18 din görevlisinden oluşan Tasavvuf Musikisi Korosu seslendirecekleri ilahileri İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’a, İl Müftüsü Yrd. Doç.Doktor Hayrettin Öztürk’e küçük bir dinleti sundu. Konser provası öncesi Başkan Demirtaş’ın İl Müftüsü Yrd. Doç.Doktor Hayrettin Öztürk’le samimi sohbeti gözlerden kaçmadı.

İlimizde her kesimden herkesin seveceği kültürel ve sanatsal etkinlikler yapıyoruz  diyen  İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ” Her yaş grubunun zevkle bu tür etkinliklere katılması öncelikli hedefimizdir. Tasavvuf müziği sevenlerin de böyle bir gecede olması bizleri ayrıca mutlu ediyor” dedi.

IMG_8674Belediyenin etkinliklerinin vatandaşlar tarafından da beğeni kazandığını aktaran Başkan Demirtaş, Kurulan bu grup çok muazzam bir koroya imza attı. Belediye olarak böyle muazzam bir koroya sahip olmak ayrıca mutluluk verici. Şefimize böyle bir koroyu oluşturduğu için teşekkür ediyorum. Adı İlkadım olan ilçemiz de bir İlkadım’ı daha atmış oluyoruz” diye konuştu.

Provaya katılan İl Müftüsü Yrd. Doç. Dr. Hayrettin Öztürk, İlkadım Belediyesi ile birlikte yapılan faaliyetin kayda değer olduğunu söyledi. Koroya emek veren herkese teşekkür eden Müftü Öztürk, “Samsunumuzun en güzide din görevlisi, din gönüllüsü sesi güzel olan imam kardeşlerim burada. Bu faaliyet sesi terbiye etme meselesi arkadaşlarımızda bu konuda çok iyiler. Bu konuda başta emeği geçen İlkadım Belediyemiz olmak üzere din gönüllüsü kardeşlerimize teşekkür ediyorum. İnşallah Samsun’da güzel bir ekibi bu şekilde oluşturmuş oluruz” dedi.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.