real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Ekim 2013

Taşçıdan projeler…

 

3Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İshak Taşçı, Atakum Atatürk Bulvarı’nda cadde ve esnaf ziyaretleri yaparak alışveriş yapan halk ve esnafa proje ve hedeflerini anlattı. Esnafın yerleşim merkezlerinin can damarı olduğunun altını çizen İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, “Esnafını gezmeyen, sorunlarıyla yakından ilgilenmeyen ve şartları onların lehine geliştirmeyen bir anlayışın bölgesine tam anlamıyla hizmet etmesi mümkün değildir. Esnaf, ticaretin olduğu kadar, ilçede ki sosyal yaşamın da mimarı konumundadır.” diye konuştu.

“ÇARŞI CADDELERİ” OLUŞTURACAĞIZ
Projelerinin arasında çarşı caddeler oluşturmak olduğunu da ifade eden Taşçı, “ Çağımıza yakışan alışveriş ortamlarının oluşturulması, esnafımızı tekrar gözde mekanların sahibi haline getirecektir. Çarşı Caddeleri Temiz, düzenli, gündüz şirin, akşamları ise canlı ve göze hoş gelen dizaynı sayesinde alışverişi keyif haline getirecektir” dedi.

SİZİ HER ZAMAN GÖRMEK İSTİYORUZ
Ziyaretler sırasında görüş ve önerilerini dile getiren bazı esnaflar, “ Seçim dönemlerinde adayları yanımızda çok rahat görüyor ve iletişime geçebiliyoruz ama seçimlerden sonra belediye başkanını görmek ve konuşmak neredeyse imkânsız hale geliyor. Biz tıpkı şimdi olduğu gibi sizleri her zaman yanımızda görmek istiyoruz” şeklinde konuştular.

BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ
İletişime her zaman çok büyük önem verdiğini ifade eden Ak Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İshak Taşçı, “ Ben sizin içinizden bir kardeşinizim. Belediye başkanlığı dönemimizde şimdi nasıl görüşüyorsak o zaman görüşeceğiz. Sadece sorun olduğunda değil, her zaman yanınızda olan bir İshak Taşçı göreceksiniz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Birlikte çalışarak Atakum’u geleceğe taşıyacağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.