real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Kasım 2013

Doğa Turizmi Başlayacak…

meyvalıAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, köy ziyaretleri kapsamında Alanlı ve Meyvalı köylerini ziyaret ederek yaptığı toplantılarda, projelerini anlatmaya devam ediyor.Atakum’da köylere ve ilçe merkezine dengeli bir hizmet anlayışıyla bağ oluşturmak istediklerini belirten İshak Taşçı, “Hedefimiz köy ve merkeziyle bütünleşmiş bir ilçe ortaya koymak. Köylerimiz için hazırladığımız projeler hem bulunduğu yere katkı sağlayacak hem de merkezle bağlantı oluşturacak” diye konuştu.

GELENEKLER CANLANACAK

Köylerde hayata geçirecekleri, başta köy konakları olmak üzere birçok projelerinin olduğunu ifade eden Taşçı, “Uygun olan köylerimizde iki katlı köy konakları inşa etmeyi planlıyoruz. Bu konaklar hem doğaya, hem geleneklere uygun olarak tasarlanacak. İçerisinde toplantı, yemek, misafir ağırlama, cenaze hizmetlerinin verileceği alanlar olacak. Köy halkı burada kendi özelliklerini ortaya koyan her şeyi sergileyip sunabilecekler.” şeklinde konuştu.

PROJELER HEYECAN VERİYOR

Taşçı, yapılan ziyaret ve toplantılarda proje ve hedeflerini anlatmanın yanı sıra, köylerin kendilerinden öncelikli beklentilerini de aldıklarını ifade ederek, “Köylerimizde biz yapmak istediklerimizi anlatıyoruz, onlarda yapılması istediklerini, önerilerini, anlatıyor. Projeler üzerinde fikir alışverişinde bulunuyoruz. Canlı hayvan pazarı, Köy Konakları, Yayla Konaklama Tesisleri, Seyir tesisleri ve motelleri, her eve bir ağaç kapsamında fidan yetiştiriciliği projelerimiz, bizi olduğunu kadar onları da heyecanlandırıyor” diye konuştu.

DOĞA TURİZMİ BAŞLAYACAK

Samsun’da insanların doğayla baş başa tatil yapabilecekleri yer sıkıntısı yaşandığını belirten Taşçı, “Oysa Atakum’un köyleri kadar şehre yakın olup, doğanın bu kadar canlı olduğu başka bir yer yok. İlçemiz öyle güzel bir coğrafyaya sahip ki, nimetler resmen önümüze serilmiş. Bir yanı deniz, bir yanı orman ve doğa. Hedefimiz günümüzde hızla gelişen doğa turizmini Atakum’da aktif hale getirmek. Karadeniz Bölgesi’nde birçok yerde örnekleri olan ve büyük ilgi gören doğa turizmi, ilçemize çok ciddi katkı sağlayacaktır” şeklinde konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.