real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
02 Kasım 2013

Taşçıdan esnaf ziyareti…

5Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, esnaf ziyaretleri yaparak projelerini ve hedeflerini anlatıyor.

Atakum İlçesi Atatürk Bulvarı ve Zabıta Bloklarında esnafları ziyaret eden Taşçı, “ Esnaf gezileri bizim için her açıdan güzel geçiyor. Projelerimizi anlatmanın yanı sıra esnafımızın sıkıntıları, sorunları ve önerilerini de dinliyoruz. Esnafımız sadece sorunu konuşmuyor. Sorunlar ve bu sorunların çözümlerini de ortaya koyuyorlar” diye konuştu.

Türkiye’de artık dünyanın konuştuğu ve hayranlıkla baktığı birçok projenin hayata geçtiğini belirten İshak Taşçı, “ Ülkemizde büyük bir gelişim söz konusu. Hayal denilen projeler tek tek hayata geçti ve geçmeye devam ediyor. En son olarak Marmaray projesini gururla hizmete girişini gördük. Biz de bütün bunların ışığında Atakum’u hak ettiği noktalar taşıyacak çözüm ve projelerimizi anlatıyoruz. dedi

Ziyaret esnasından görüş ve önerilerini dile getiren esnaf, “ Sorunlarımız ve bu sorunların çözümü için öncelikli beklentimiz hız. Ya geç kalıyoruz ya da unutuluyoruz. Esnafla iletişim ise neredeyse sıfır noktasında. Biz fazlasını değil gereğinin yapılmasını istiyoruz” diye konuştular.

Çarşı caddeleri projeleri ile esnafın yüzünü güldüreceklerini belirten Taşçı, “ Caddelerimiz bizimle beraber temizliğin, şıklığın, estetiğin merkezleri haline gelecek. Zabıta Müdürlüğü’nün sadece uyarı ve ceza değil esnafın çözüm merkezi gibi çalışmasını sağlayacağız” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.