real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Kasım 2013

Taşçı proje ve hedeflerini anlattı…

1Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İshak Taşçı, proje ve hedeflerini anlatmak için ziyaret ettiği Sarıışık Köyü’nde yoğun bir ilgiyle karşılandı. Sarıışık Köyünde yeni açılan derneği de ziyaret eden Taşçı, yoğun ilgiden dolayı herkese çok teşekkür etti.

Atakum’da son dönemde köylerin ihmal edildiğini ve gerekli hizmeti alamadığı gibi muhatapta bulamadığını belirten Taşçı, “ Şu anda köylerde birçok sorun var ama en önemli sorun muhatap sorunudur. Sarıışık Köyü benzer sıkıntıları yaşıyor. Eşit hizmet hakkından faydalanamıyor. Atakum merkezi vitrin olarak gösterenler, köylerde yaşanan sıkıntıları dikkate bile almıyor. Karşınızda sorunları bilen ve size çözümle gelen bir İshak Taşçı var. Tek hedef her alanda huzuru yaşayan bir kent oluşturmaktır” diye konuştu.

Sarıışık Köyü Dernek Başkanı, Muhtar ve köyün ileri gelenlerinin de görüşlerini dile getirdiği toplantı da, “ Köyümüzde birçok sorun var. Çöp bile bizim için büyük bir dert. Çöplerimizi toplatmak için yaptıklarımızı anlatmak bile saatler alır. Biz bizi anlayan, bizimle beraber çözümün bir parçası olacak bir yerel yönetim istiyoruz” diye konuştular.

Atakum için 55de55 Proje ile yola çıktıklarını belirten İshak Taşçı, “ Biz siyaseti makam için değil hizmet için yapmak istiyoruz. Verdiğimiz sözleri tutamayacaksak o makamın bize nasip olmasını da istemiyoruz. Buraya siyaset yapmak için değil hizmet üretmek, çözüm üretmek için geldik. Gerek rutin hizmet ve gerekse sosyal hizmet anlamında sizin karşınızdayız. Eleştiri ve önerileriniz bizim için basit konular değil yol haritasıdır. İlginiz ve samimiyetinizden dolayı hepinize yürekten teşekkür ediyorum. Projelerimizin hakkında konuşmanız ve ilgilenmeniz inanın benim için büyük mutluluktur” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.