real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Kasım 2013

Taşçı iddialı geliyor…

5Ak Parti Atakum Belediye Başkan A. Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, hedeflerinin Türkiye’nin konuştuğu bir Atakum İlçesi oluşturmak olduğunu söyledi. İlçenin doğru yatırımlar ve doğru bir vizyon ile potansiyelini avantaja çevirmesinin hiç de zor olmadığını ifade eden Taşçı, “ Atakum, artık sadece potansiyeliyle konuşulan bir yerleşim merkezi olmaktan çıkararak, bu potansiyeli avantaja çevirerek yaşama dahil etmelidir. Biz bütün enerjimizi bu potansiyeli ortaya koymak için harcayacağız” diye konuştu.

KİMSE DAHA AZINA RAZI DEĞİL

Atakum’a sıradan bir ilçe gibi bakmanın büyük bir hata olacağının altını çizen İshak Taşçı, “ Ülke genelinde yaşanan gelişmeler ve değişimler net bir şekilde ortadayken, Atakum için daha azına razı olmamızı kimsenin beklememesi gerekiyor. Ben her şeyden önce Atakum’da yaşayan bir ilçe sakiniyim. Ailem, eşim, çocuğum yani benim yuvam burada. Atakum’dan herkes çok daha fazlasını bekliyor. Çok daha fazlasına inanıyor. İlçenin de ilçede yaşayan halkın da artık hak ettiği noktaya gelmesinin zamanı gelmiştir” dedi.

HERKESE EŞİT HİZMET

Belediyeler, 7den70 ve beşikten mezara kadar çok büyük hizmet yelpazesine sahip olduğu ifade eden Taşçı, “ Bu da demek oluyor ki belediye başkanları herkese eşit mesafede ve herkese aynı içtenlikle yaklaşabilmelidir. Belediye başkanlarının merkezinde kayıtsız ve şartsız insan olmalıdır. Makamın sadece hizmet üretmek için var olduğunu unutmamalıdır. Nasip olup göreve geldiğimizde, bütün ilçemizi kapsayan bir hizmet ağı oluşturacağız. Ak Parti Belediyecilik anlayışı bunu gerektiriyor” diye konuştu.

MODERN YAŞAMIN MERKEZİ

Atakum için 55de55 Proje ile yola çıktıklarını söyleyen Taşçı, “ Tek hedef huzurun ve modern yaşamın merkezi olan bir kent oluşturmaktır. Hükümetimiz marka şehirler oluşturma yönünde büyük bir gayret göstermektedir. Başbakanımız ardı sıra onlarca toplu açılış töreni yapmaktadır. Durmaksızın devam eden bu hizmet hamlesine bakarak ilham almamak mümkün değildir. Başbakanımız gerek yerel yönetimler ve gerekse genel yönetimlerde gecesine gündüzüne katarak devrim niteliğinde projeleri hayata geçiriyor. Yerel de ise halen daha proje ve hizmet anlamında büyük bir durgunluk göze çarpmaktadır. Bu durgunluk ise ilçede yaşayan halkımızın yaşam kalitesine olumsuz manada etki etmektedir. Atakum’un artık hem hizmet hem de proje anlamında kaybedecek tek dakikası yoktur” şeklinde konuştu.

PROJELER YARIŞSIN ATAKUM KAZANSIN

Yerel seçimlerde bu güne kadar aday adaylığı süreçlerinin genelde isimlerin bir yarışı olarak yaşandığını, ancak kendilerinin bunu değiştirdiklerini ifade eden Taşçı, “ Aday adaylık yarışını hizmet ve proje yarışına çevirmek için bir çaba içindeyiz. Böylesine büyük bir göreve talip olan kişilerin bu güne kadar kendilerini hazırlamaları gerektiğini düşünüyoruz. Biz diyoruz ki projeler yarışsın, projeler tartışılsın, Atakum’un geleceği şimdiden konuşulmaya başlansın. Kişiler aday olamasa da projeler baki kalsın. Vatandaş hem kişiliğe hem de projelere bakarak değerlendirme yapabilsin. Başlattığımız bu hamlenin artarak devam etmesi, Atakum için hayalleri olanların bu hayali nasıl ve hangi projelerle ortaya koyacaklarını açıklamaları, ilçemiz ve halkımız için şimdiden bir kazanım olacaktır” diye konuştu.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.