real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Mayıs 2013

Tarihi türbe restore edilecek

ismailaktaşSamsun Vakıflar Bölge Müdürü İsmail Aktaş tarihi Seyyid Kudbiddin türbesinin de bulunduğu camii ve türbenin restorasyon çalışmalarına başlayacaklarını söylerken, mezarlığın güvenlik tedbirlerinin artırılması gerektiğini de söyledi…

İHALE YAPILACAK

Samsun Vakıflar Bölge Müdürü İsmail Aktaş Kökçüoğlu Mahallesinde bulunan tarihi Seyyid Kudbiddin Camii ve türbesinin restorasyonu çalışmaları için bu ay içerisinde ihaleye çıkacaklarını söyledi.
Osmanlı devletinden 8 yıl önce kurulan ve içerisinde Selçuklu hanedanlıkları olmak üzere Osmanlı Devletinden de bir çok kişinin tarihi mezarının olduğu türbenin ve caminin restorasyon çalışmaları ile arzu edilen görüntüye ve değere kavuşacağını belirten Aktaş, mezarlığın güvenlik zaafiyetinin ise kurumlarının sorumluluğunda olmadığını söyledi.

‘BELEDİYE ÖNLEMLERİ ARTIRMALI’

Aktaş, ilgili belediyenin mezarlıkta güvenlik önlemlerini artırması gerektiğini ifade etti. Samsun Özel Haberin de geçtiğimiz günler de gündeme getirdiği tarihi mezarlık şarapçıların mekanı haline geldi. Büyük bir kültür ve ata mirası olan tarihi mezar taşları yerlerinden sökülürken, Büyükşehir Belediyesinin duyarsızlığı ise büyük tepki çekiyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.