real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
23 Kasım 2013

Tarihi Dokuları Koruyarak Yaşatacağız…

BELEDİYECİLİK BENİM MESLEĞİM22112013182332341Halkın destediğini arkasına alan Tamgacı, “Sizlerle birlik, bütünlük ve beraberlik içerisinde ilçemizi hak ettiği konuma taşıyacağız. Projelerimizi kendimize göre değil halkımızın ihtiyaçlarına göre belirleyip uygulamaya sokacağız” dedi.

SAMSUN UN EN GÖZDE İLÇESİ OLACAĞIZ

Tamgacı, “İlçemiz Samsun un merkezinde olmasına rağmen bu nimetlerden yararlanamamış bir konuma gelmiş durumda. Bizler halkımızın desteği ile ilçemizi hak ettiği konuma taşıyacağız. İlçemizde görünen önemli eksikliklerin başında ulaşım, çarpık kentleşme, iş alanlarının ve mesleki eğitim kurslarının olmaması gibi sorunlar var, bizler geliştirmiş olduğumuz projelerimizle bu sorunların hepsine 5 sene içerisinde çözüm üreteceğiz ve İlkadım ı Samsun un en gözde ilçesi haline getireceğiz” diye konuştu.

TARİHİ DOKULARI KORUYARAK YAŞATACAĞIZ

Yaklaşık olarak 1 aydır gece gündüz çalıştıklarını belirten Tamgacı “İlkadım ilçesi nde yaşanan tüm sorunları halkımız ile çözüme kavuşturacağız. Halkımızla bir bütün halinde çalışarak ben değil biz yaptık anlayışı ile hizmet vereceğiz, tarihi yerleri ve dokuları koruma altına alarak yaşatacağız”

SOSYAL PROJELRE İHTİYACIMIZ VAR

Konuşmasına şu sözlerle devam eden Tamgacı, “Bana insanlar mesleğiniz nedir diye sorduğunda ben belediyecilik diyorum çünkü 17 yıldır Türkiye nin en büyük belediyelerinde görev yaptım daha sonra İlkadım İlçesi ne sık sık gelerek raporlar hazırladım. Öncelik olarak ilçemizin kentsel dönüşüm ve sosyal projelere ihtiyacı var” diye ekledi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.