real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
17 Haziran 2013

Taraftar da ‘KUKLA’ dedi

HÜSEYİN KALPAR
Samsunspor Başkan Adayı Tarık Menteşoğlu’nun ardından Teknik Direktör konusunda gelgitler yaşayan yönetime taraftar da resti çekti…

SAĞLAM TUTMAMIŞTI

Üye listelerinin açıklanmadığı, başta Samsunspor Başkan Adayı Tarık Menteşoğlu olmak üzere bazı isimlerin çeşitli bahaneler öne sürülerek izleyici olarak bile içeri alınmadığı şaibeli seçimin ardından göreve gelen Samsunspor yönetimine taraftar grupları da resti çekmeye başladı. Şirinler Grubunun yürüyüşünün ardından bu kez de Şehzadeler Grubu kulüp binasının önüne giderek yönetimi sert sözlerle uyardı. Ertuğrul Sağlam ismini ön plana atan ancak bu isim olmayınca Hüseyin Kalpar ve Levent Eriş gibi Samsunspor’da başarısız sezonlar geçiren iki Teknik adama kanca atan yönetimin bu tavrı taraftarı çileden çıkarmaya yetti. Şampiyonluk iddiasını ortaya atarak gündem oluşturmaya çalışan yönetimin transfer de hala adımlar atamaması endişeleri arttıran bir başka faktör.

TAKIMDA İSTEMİYORUZ

Şehzadeler Taraftar Grubu, Samsunspor’da teknik direktörlük için adı geçen Levent Eriş ve Hüseyin Kalpar’a tepki göstermek amacıyla Nuri Asan Tesisleri önünde basın açıklaması yaptı. Grup üyeleri tesislere gelen yöneticilerinde arabalarını durdurarak, taleplerini ilettiler. Şehzadeler Taraftar Grubu Başkanı Ali Haliloğlu, “Öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Hepimiz Samsunsporumuzun menfaatleri için mücadele ediyoruz, ter döküyoruz, vaktimizi ayırıyoruz. Teknik direktör arayışlarında adı geçen iki ismi kesinlikle takımda görmek istemiyoruz. Levent Eriş, 2006-2007 sezonunda bu takımın başına geldi. Yaptığı transferler ile takımı yaklaşık 12 milyon liralık bir borcun altına soktu. Tüm bunlara rağmen, 23. hafta maçına çıkmadan görevden ayrıldı” dedi.

TEPKİMİZ SERT OLACAK

Başkan Haliloğlu, “Hüseyin Kalpar, 2010-2011 yılında buradaydı. Takım ona rağmen Süper Lig’e çıktı. Kalpar’a, oyuncuların idmanlarda küfür ettiğini hepimiz biliyoruz. Başkanımız Emin Kar, lütfen bizleri dikkate alın. Sonuçta hepimiz Kırmızı-Beyaz-Siyahlı göğsünde Atatürk’lü armayı taşıyan formanın neferleriyiz. Bu sezon geçen yıl ki gibi olmayacak. Eğer bu takıma bu iki isimden biri gelirse, bizde tepkimizi daha sert koyacağız. Bunun da bilinmesini istiyoruz. Yönetim, teknik hoca konusunda kendi inisiyatifini kullanamıyor. Taraftar grubumuz olarak denenmiş olan teknik sorumluları istemiyoruz. Yönetim hoca konusunda özgür bırakılmalıdır. Dayatma ve baskı ile gelen hocaya bizler sahip çıkamayacağız. Tüm spor camiasına duyurulur” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.