step mom and son porn videos

logo

reklam
03 Mart 2014

Tanju çolak KAÇA SATTIN?

indirSamsunspor’un 1985-1986 yılında şampiyonluğu kaçırdığı Galatasaray maçında etkisiz bir oyun ortaya koyan ve aynı sezonun bitiminde Galatasaray’a transfer olan Avrupa Gol Kralı ve Hülya Avşar’ın eski sevgilisi TANJU ÇOLAK.

Şu anda Kulüp Başkanlığı yapan ve 7500 Tl maaş aldığı söylenen Emin Kar’da o zaman takım  kaptanıydı.

Gol kralımız bu akşam AKS TV’ye çıkıyormuş.

Akşam program da soracağı soruları hazırlayan spikere biz de yardımcı olalım istedik.

Futbol analiz isimli programı ekibiyle beraber uzun uğraşlar ve çalışmalar sonucu hazırlayan Mustafa Hoca ‘bu işin pazarlamasını bizim öğrencimiz yapar‘ diyerek Tanju  Çolak’a ulaşır.

Bilgisayar kullanımının çok yaygın olmadığı 2000’li yıllar da futbolcuların sahada ki her türlü istatistiğini ortaya koyan ve rakibe göre  taktik belirleme de Teknik Direktörlere yol gösteren programı gören Tanju Çolak hocasını tebrik eder ve ‘ben bu programı her kulübe satarım’ diyerek gider.

Gidiş o gidiş.

Başta Fenerbahçe olmak üzere programı bir çok kişiye satan Tanju Çolak  satıştan sonra Mustafa Hoca aradığında ‘aradığınız kişiye ulaşılamıyor’  moduna geçmiştir.

O sezon Fenerbahçe şampiyon olurken, Galatasaray’ın başındaki Fatih Terim ‘Ben futbolcumu saha da görmek isterim‘ diyerek programı istemez.

Mustafa Hocasının programını kaç kulübe ne kadara sattı?

Mustafa Hocasıyla hala mı görüşmüyor?

Spikere yardımcı olalım istedik.

SAMSUN ÖZEL HABER

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Tanju çolak KAÇA SATTIN?” için 1 yorum

  1. samsunsporlu dedi ki:

    samsunlu avrupa gol kralı bir futbolcumuzu karalayarak haber yaptığınızı zannediyorsunuz galiba samsunda bir kesimin haricinde tüm türkiye ve dünyada tanınan ve sevilen kralı sizlere yedirtmeyiz

.