real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Kasım 2013

Tamgacı iddialı geliyor…

indir> HİZMET MERKEZLERİ
>
> İLKADIMA TAKİP EDEN DEĞİL TAKİP EDİLEN BİR BELEDİYECİLİK ANLAYIŞI GETİRECEĞİZ. DAHA ÖNCEDE BAHSETTİK BİZ BUNLARI YAPARKEN HİÇ BİR ZAMAN KERAMETİ KENDİMİZDE GÖRMEDİK. BİRAZCIK AR-GE ÇALIŞMASI YAPTIK DİYELİM.
>
> İLKADIMDA YAŞLI NÜFUS OLDUKÇA FAZLA. EVİNİN TEMİZLİĞİNİ YAPAMAYACAK ÇOK AİLE VAR. İLKADIMI GELEN BAŞKAN KİM OLURSA OLSUN, İLÇENİN SOSYAL DOKUSUNU ÇIKARTMAK ZORUNDADIR.
>
> KİMSESİZ VE HİÇ GELİRİ OLMAYAN YAŞLILARA ÖNCELİKLİ OLARAK HİZMET SAĞLAMAYI AMAÇ EDİNEN YAŞLILAR HİZMET MERKEZİ’NİN HİZMETLERİNDEN SOSYO-EKONOMİK DÜZEYİ GÖZETİLMEKSİZİN İLKADIM’DA YAŞAYAN 60 VE ÜZERİ HER YAŞLI MERKEZE ÜYE OLARAK HİZMETLERDEN YARARLANABİLECEKTİR.
>
> HİZMET MERKEZİ’NİN TEMEL HEDEFİ; ÜYE OLAN YAŞLILARIN GÜNLÜK YAŞAMLARINI KOLAYLAŞTIRMAK, EVLERİNDE ONLARA DESTEK OLMAK, SAĞLIKLI BİR YAŞLILIK SÜRECİ GEÇİRMELERİNİ SAĞLAMAKTIR. BU AMAÇLAR DOĞRULTUSUNDA VERİLEN HİZMETLER:
>
> HER TÜRLÜ EV İÇİ TAMİRATI:
>
> MARANGOZLUK: AÇILIP KAPANMAYAN KAPILARIN, PENCERELERİN VE KIRILAN MOBİLYALARIN ONARILMASI,
>
> ELEKTRİK TESİSATI TAMİRATLARI: SİGORTA, PRİZ, ELEKTRİK DÜĞMESİ VE AMPULLERİN ONARILMASI VE DEĞİŞTİRİLMESİ VB.,
>
> SU TESİSATI TAMİRATLARI: CONTA DEĞİŞTİRİLMESİ, TIKANAN BORULARIN AÇILMASI- DEĞİŞTİRİLMESİ, BATARYALARIN ONARIMI VE DEĞİŞTİRİLMESİ VB.,
>
> BOYA BADANA İŞLERİ: BAKIMA MUHTAÇ YAŞLILARIMIZA BOYA-BADANA HİZMETİ,
>
> DIŞARIDA YAPTIRILACAK ONARIMLAR: ÜCRETİ YAŞLI TARAFINDAN KARŞILANMAK ÜZERE EVDE TAMİRİ MÜMKÜN OLMAYAN CİHAZ VE EŞYALARIN DIŞARIDA TAMİR ETTİRİLMESİ.
>
> TEMİZLİK VE BAKIM HİZMETLERİ:
>
> EVDEKİ GÜNLÜK RUTİN İŞLERİNİ YAPMADA ZORLANAN YAŞLILARA SAĞLANAN DESTEKLEYİCİ TEMİZLİK HİZMETLERİ,
>
> EVİN GENEL TEMİZLİĞİ: YERLERİN SÜPÜRÜLÜP SİLİNMESİ, TOZ ALINMASI, CAMLARIN, HALILARIN, KAPI VE ÇERÇEVELERİN TEMİZLENMESİ, AVİZE VE LAMBALARIN TEMİZLENMESİ, KOLTUKLARIN SİLİNMESİ, MUTFAĞIN GENEL TEMİZLİĞİ, TUVALET VE BANYO TEMİZLİĞİ, BALKONLARIN YIKANMASI,
>
> YEMEK YAPIMI VE BULAŞIK YIKANMASI: HAFTADA BİR KEZ YAŞLININ EVİNDE YAŞLIYA YEMEK YAPILMASI VE BULAŞIKLARIN YIKANMASI,
>
> BAKIM HİZMETLERİ VE VÜCUT TEMİZLİĞİ: BAKIMA MUHTAÇ FİZİKSEL YETERSİZLİĞİ OLAN YAŞLILARIN BEDEN TEMİZLİĞİ, SAÇ, SAKAL VE TIRNAK KESİMLERİ VE BAKIMLARI.
>
> ŞİMDİ BİZE SORACAKLAR; YA BU KADAR İŞİ YAPABİLMEK İÇİN Bİ DÜNYA PERSONELE İHTİYAÇ OLACAK. BİZDE BUNU SÖYLÜYORUZ ZATEN. BİZ MESLEKİ EĞİTİM KURSLARININDA EĞİTİM VERDİĞİMİZ PERSONELİN BİR NEVİ STAJI OLACAK BU İŞLER. HER ZAMAN SAVUNDUĞUMUZ BİR KONU TEORİK EĞİTİM İLE PRATİK UYGULAMAR BR ARADA OLMALIDIR. ÖZELLİKLE DE MESLEKİ EĞİTİMLERDE.
>
> BUNDAN DOLAYI İDDİALI SÖYLÜYORUZ BİZİM MESLEKİ EĞİTİM KURSLARIMIZ DİĞER BELEDİYELERDE UYGULANAN KURSLAR DEĞİL. BİZİM KURSLARIMIZDA HEM EĞİTİM OLACAK HEM DE UYGULAMA OLACAK VE KAZANAN HEP İLKADIM OLACAK.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.