step mom and son porn videos

logo

reklam
28 Aralık 2013

Takip Oranları Yüksek Çıktı…

haci-eyup-gulerSamsun merkezde bulunan Esnaf Kefalet Kredi ve Kefalet Kooperatiflerinin ikisinin takip oranlarının yüksek çıkması dikkat çekti

Samsun-Sinop İlleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifleri Bölge Birliği’ne bağlı enaf kefalet kredi kopperatiflerinin Kasım ayı genel durum tablosuna göre Samsun Merkez’de Zabit Pilan ve Eyüp Güler’in Kooperatiflerinin takip oranları yüksek çıktı.

Samsun merkezde bulunan İlkadım-Gazi Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifinin Kasım ayı takip oranı yüzde 91 olarak açıklandı. Samsun merkezde Zabit Pilan’ı takip eden ve Samsun’un en eski kooperatifi olan Eyüp Güler’in başkanlık yaptığı Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifinin Kasım ayı takip oranı yüzde 59 çıktı.
Samsun Bölgeye bağlı kooperatifler arasında yüzde 50’nin üzerinde takip oranı bulunan kooperatif sayısı ise 4 olarak belirlendi. Merkez ve ilçeler dahilinde başı yüzde 91 ile Zabit Pilan’ın başkanlığını yaptığı İlkadım-Gazi Kooperatifi çekerken, Yüzde 61 ile Terme ikinci, yüzde 59 İle Eyüp Güler’in başkanlık yaptığı Samsun Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi üçüncü, yüzde 53 ile Asarcık Kooperatifi dördüncü oldu. Samsun’da en düşük takip oranı ise yüzde 9 ile Canik Esnaf Kredi Kefalet Kooperatifi olarak belirlendi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.