real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
06 Aralık 2013

Sürdürülebilir Projeler Hazırladık…

2Ak Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Samsun Karayolları 7. Bölge Müdürü Arif Çobanoğlu’nu makamında ziyaret etti. Kurum çalışanlarına da 55de55 Atakum Proje kitapçığını takdim eden Taşçı, personele çalışmalarında başarılar diledi.

ATAKUM ORTAK PAYDAMIZ

Atakum’un sadece coğrafik ve özellikleriyle değil, bünyesinde barındırdığı kurum ve kuruluşlarla da bir değer oluşturduğunu ifade eden İshak Taşçı, “Yerleşim merkezleri önemli kılan içinde yaşayan halkıdır. Atakum tercih edilen bir ilçe. Atakum gözde bir alan. İçinde birçok kurum ve kuruluşu da barındırdığı için teknik ve yetişmiş personel anlamında hiç de küçümsenmeyecek bir potansiyeli bulunmaktadır. Bu bir tecrübe demektir. Kurumlar, üniversite, sivil toplum örgütleri ve yerel yönetimler bir arada ortak aklın temelini oluşturmalıdır. Bir şehir için sorumluluk almak bunu gerektirir. Ben değil, biz olmayı başarmalıyız. Birlikte yönetmekten korkmamalıyız. ” diye konuştu.

SÜRDÜRÜLEBİLİR PROJELER HAZIRLADIK

Kurum ziyaretlerini asla sıradan bir program gibi görmediğini ifade eden Taşçı, “Biz güçlü bir Atakum için yola çıktık. Ortaya çok ciddi projeler ve hedefler koyduk. Atakum’u hak ettiği yere taşımak için bir vizyon, buna bağlı olarak da bir kimlik oluşturmak için planlama yaptık. Artık değerlerinin konuşulduğu değil, yaşandığı bir Atakum oluşturmanın vaktinin geldiğinin herkes farkında. Bu farkındalığı icraatlarla buluşturmanın günü gelmiştir. Projelerimiz kısa vade de katkı sağlayacak olsa da bizler sürdürülebilir ve çok uzun zaman katkı sağlayacak çalışmalar yapmaya özen gösterdik. Her gün ilerleyen ve her gün üzerine bir şeyler katan bir kent olmak için, birlik ve beraberliğe ihtiyaç var. Bunu sağlamak için üzerimize düşen ne varsa yapacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.