real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
19 Nisan 2013

Süpriz transfer……

cengiz balcıküçükBüyük Birlik Partisi eski İl Başkanı Avukat Cengiz Balcı Ak Partiye geçti. Balcı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasi duruşunu ve hizmetlerini beğendiği için partiye katıldığını söyledi.

ERDOĞAN SEVGİSİ AKP’li yaptı

Uzun yıllar Büyük Birlik Partisinde siyaset yapan Avukat Cengiz Balcı’da AK Parti saflarına katıldı. Bir dönem BBP’den Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Cengiz Balcı’nın AK Partiye katılması süpriz olarak nitelendirilirken, onu partiye katan en önemli etken Başbakan Recep Tayyip Erdoğan sevgisi oldu. Erdoğan’ın liderliğinde ülkenin önemli mesafeler kat ettiğini belirten Balcı, siyasi beklenti içinde olmadan Başbakan’a destek amacıyla AK Partiye üye olduğunu söyledi. Balcı Türkiye’nin Erdoğan gibi bir lidere sahip olduğu için şanslı olduğunu ifade etti.

CENGİZ BALCI KİMDİR

11 Eylül 1966 tarihinde Samsun Tekkeköy ilçesinde doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi Tekkeköy’ de bitirdi.

1983 Yılında Kara Harp okuluna ( Ankara) girdim ve 1987 yılında Jandarma Teğmen olarak mezun oldu. 1988 yılında Tuzla Piyade sınıf okulu ( İstanbul) 1989 yılında Jandarma Subay Okulunu ( Ankara) bitirdi. 1989-1991 yılları arasında Kırklareli- Demirköy İlçe Jandarma Komutanlığı, 1991-1995 yılları Arası Van Özalp Sınır Taburu Karargah Destek Bölük Komutanlığı, 1995-1996 Yıllarında Gaziantep- Yavuzeli İlçe Jandarma komutanlığı görevlerinde bulundu. 1997 Yılında Adana Jandarma Bölge Komutanlığında kısa bir süre karargah subayı olarak görev yaptı. 1997 yılı başında Jandarma Yüzbaşı rütbesinde iken malulen emekli oldu.

1999 Yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirerek 2000 yılından bu yana Samsun’ da serbest avukatlık yapmaktadır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.