real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Ağustos 2013

Sudi Konuk Yılmaz’a Plaket Takdim Etti

suudi-turistlere-samsun-daveti-4939624_400Suudi Turistlere Samsun Daveti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, sayıları her gün artan Suudi Arabistanlı turistlere “Samsun’a gelin” çağrısı yaptı.

Başkan Yılmaz bir süre önce gittiği Umre ziyaretinde tanıştığı ve Türkiye’ye davet ettiği Cidde kentinde yaşayan Muhammed Dayıf Allah Süheni isimli Suudi eğitim görevlisi ve işadamını konuk etti. Eşiyle beraber Türkiye’ye gelen Suudi işadamı Samsun’da geçirdiği zaman ve gördüğü ilgi karşısında çok şaşırdığını belirterek, “Burası beni çok şaşırttı. Bu kadar güzel bir şehirle karşılaşacağımı bilmiyordum. Unutulmaz bir gün geçirdim. Döndüğümde burayı tüm tanıdıklarıma anlatıp gönüllü turizm elçiniz olacağım. Beni bir oğlunuz gibi kabul edin. Gerçekten çok etkilendim” dedi.

Başkan Yılmaz da Samsun başta olmak üzere Orta Karadeniz Bölgesi’nde Amasya, Çorum, Tokat ve daha batı da Sinop gibi turizm potansiyeli yüksek birçok il olduğunu belirterek, “Sizin aracılığınız ile tüm Suudi Arabistanlı kardeşlerimizi Samsun’a davet ediyorum. Samsun artık her yönüyle buraya gelen ziyaretçilerini mutlu edip güzel vakit geçirebilecekleri bir şehir. Biz bu güzel kentte Suudi kardeşlerimizi görmek ve ağırlamaktan büyük mutluluk duyarız. Bunun için de her türlü kolaylığı gösteririz” diye konuştu.

Yapılan sohbetin ardından konuğu tarafından başkan Yılmaz’a memnuniyet ve teşekkür duygularını belirten bir yazının bulunduğu plaket hediye edildi. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.