real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
13 Ağustos 2013

Stand Up (tek kişilik gösteri)

images“Stand Up’çı tabirine çok gülüyorum”

Demirci, yeni gösterisi “Kelalaka” ile İzmir’lilerle buluştu.

Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında yüzlerce rakibi arasından, mütevaziliği ve farklı espri anlayışı sayesinde finale kadar gelip birinciliği göğüsleyen Atalay Demirci, yarışmadan sonraki yeni gösterisi “Kelalaka” ile İzmir’lilerle buluştu.

Sahnede iki saat kalarak sergilediği “Kelalaka” isimli tek kişilik gösterisine büyük ilgi gösteren İzmir’li sanatseverler, Demirci’nin güzel konulara değindiğini, espirilerinin çok zekice olduğunu, keyifli ve eğlenceli bir gösteri seyrettiklerini ifade ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Stand Up’cı tabirine çok güldüğünü, yaptıkları işin meddahlık sayılmadığını söyleyen Demirci, “Meddahlık Osmanlıda çok önemli bir konumda ilerlemiş, asırlarca devam etmiştir. Bizim yaptığımız iş tam olarak Meddahlık sayılmaz. Stand Up’cı diye bir tabir var ben ona çok gülüyorum. Buna tek kişilik gösteri denebilir.

Bir şekilde Meddahlar o zamanlar sisteme de eleştiride bulunurlarmış. Padişahların yaptıklarını beğenmedikleri zaman ironi yaparlarmış. Bizim yaptığımız iş daha çok günlük hayatta insanların yaşadığı ama ıskaladığı bazı ayrıntıları resmederek birazda ayna tutarak, ‘bakın ne kadar komik oluyorum’ bir şekilde ifade etme sanatı diyebiliriz. Stand Up diye bir şey var. Bunu inkar edemeyiz. Ama ben ‘tek kişilik gösteri’ denmesi taraftarıyım” dedi.

Haber Kaynağı:TRT Haber

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.