step mom and son porn videos

logo

12 Ağustos 2013

Spor Toto 3. Lig

spor-toto-3-lig-4927997_400Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig 3. Grup ekiplerinden 1930 Bafraspor, 10 günlük kamp için Nevşehir’e gitti. 35 kişilik futbolcu kadrosuyla yola çıkan kırmızı-siyahlılar, Nevşehir Avanos Kaymaklı Kristal Otel’de konaklayacak.

10 günlük kamp çalışmaları Levent Numanoğlu yönetiminde yeni sezona en iyi seviyeye gelmek için fizik ve moral kondisyon depolayacak olan 1930 Bafrasporlu futbolcular tesislerde yapılan kahvaltının ardından Nevşehir’e hareket ettiler.

Kulüp Başkan Yardımcısı Sinan Şenoçak ise, yeni sezonda takıma kattıkları yeni isimlerin takıma büyük katkı sunacağına inandığını belirterek, “Avanos kampı takımımızın lige en iyi şekilde hazırlanmasına vesile olacaktır. Kamp takıma kaynaşma ve moral açısından büyük fayda getirecektir” dedi.

Teknik Direktör Levent Numanoğlu, yardımcı antrenör Hayrullah Yılmaz ve kaleci antrenörü Çetin Ünal nezaretinde başlayan kampın 21 Ağustos’a kadar devam edeceğini belirtti. Kampta, yapılacak hazırlık müsabakaları ile lige en iyi şekilde hazırlanacaklarını söyleyen teknik Direktör Numanoğlu, “15 günlük Bafra’da yapılan çalışmalardan sonrası 2 günlük Bayram tatilinin ardından 2. etap çalışmalarımızı Avanos’ta sürdüreceğiz. Burada yapacağımız çalışmalar ve oynayacağımız hazırlık maçlarıyla lige hazır olacağız” diye konuştu. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.