real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
12 Aralık 2013

Söylem Değil Hizmet Zamanı…

sonAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, “Atakum’un bırakın bir dönemi daha, kaybedecek tek dakikası yoktur” diye konuştu.

 

SÖYLEM DEĞİL HİZMET ZAMANI

Bazı insanların bulundukları makamların ne anlama geldiğini unutmuş gibi hareket ettiklerini belirten İshak Taşçı, “Bazıları Atakum’u seviyoruz cümlesinin arkasına sığınarak kendilerine yol açmaya çalışıyor. Sevgi emek ister. Sevgi fedakârlık ister. Sevgi çaba ister, mücadele ister. Atakum için hizmet makamında olanlar sevgilerini önce çok çalışarak, üreterek, istihdam oluşturarak göstermelidir. Hem bunları yapmayacaksın hem de sevgi cümleleri kurarak hizmet ve proje eksiğini kapatmaya çalışacaksın. Atakum halkını artık kimse bu tür kelime oyunlarıyla kandıramaz. Seven çalışır. Üretir. Koşturur. Atakum ve halkına her gün nasıl katkı sağlarım diye mücadele ederdi. Gün söylem değil, Atakum için hizmet zamanı” diye konuştu.

 

ATAKUM’U GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR

Atakum’un konuşarak değil çalışarak bir yerlere gelebileceğini belirten İshak Taşçı, “Böylesine özel bir yerleşim merkezi ancak bu kadar kaderine terk edilebilirdi. İnşaat alanında ki gelişmelere, konut sayısının çoğalmasına ve buna bağlı olarak nüfusun artmasına rağmen en ufak bir planlama maalesef yok. Bir vizyon yok. Her yerde sıkıntı almış başını yürümüş. İlçemizde yaşayan vatandaş Atakum’u seviyor ama bu yetersiz hizmetten dolayı da canı çok sıkılıyor. 55de55 Atakum Projeleri ve ortaya koyduğumuz Atakum vizyonu artık herkesin dilinde. Herkes bu projeleri, vizyonu ve ortaya koyduğumuz hedefi konuşuyor. Atakum’da esnaf, memur, çalışan, öğrenci, ev hanımı kısacası herkes hizmet istiyor. Bizde Rabbim nasip ederde göreve gelirsek, Atakum güzel günler bekliyor diyoruz” şeklinde konuştu.

 

DESTEK ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

Attıkları her adıma ve söyledikleri her söze dikkat ettiklerini ifade eden Taşçı, “Biz aday adaylık sürecini 55 projemizin tanıtımıyla yaptık ve dedik ki bu süreçte kazanan Atakum olsun. Adaylar kadar projeler de yarışsın. Ortaya hedef konulsun. Vizyon konulsun. Bunu bir şekilde başardığımızı düşünüyorum. Yaklaşık 140 bin proje kitapçığı ve bir o kadar da proje broşürü dağıttık. Atakum için projelerimizi, düşüncelerimizi, hedeflerimizi, hayallerimizi saklamak gereği hissetmedik. Talip olduğumuz görevin sorumluluğunu ve ağırlığını bilerek yola çıktık. Bu süreçte en büyük desteği Atakum Halkı’ndan aldık. Bize olan destek çığ gibi büyüdü. Herkes projelerimizi, hedeflerimizi ve belki de en önemlisi ortaya koyduğumuz samimiyetimizi sevdi, inandı” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.