real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
03 Aralık 2013

Sosyal Sorumluluk Almalıyız…

canik_engelli (9)Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, her sağlıklı insanın potansiyel engelli adayı olduğu gerçeğini unutmadan yaşaması gerektiğini belirterek, engellilerin topluma kazandırılmasında başta aileler olmak üzere tüm topluma büyük görevler düştüğünü söyledi

SOSYAL SORUMLULUK ALMALIYIZ

3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolasıyla bir mesaj yayınlayan Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, “Engellilik, sosyal boyutlarıyla toplumu yakından ilgilendiren ve tüm bireylerin ortak çabasını gerektiren bir konudur. Engelli vatandaşlarımızın yaşamlarını kolaylaştırıcı önlemler almak hepimiz için insanlık görevidir. Onları sadece 3 Aralık tarihinde değil, yılın her günü hatırlamalıyız” dedi.

DÜNYA ENGELLİLER GÜNÜ’NÜ KUTLADI

Engellilerin topluma kazandırılmasında başta aileler olmak üzere tüm topluma büyük görevler düştüğünü söyleyen Genç, “Onlara karşı göstereceğimiz şefkat, ilgi ve destek  engelli vatandaşlarımızın sosyal, kültürel ve ekonomik hayatta hak ettikleri yeri almalarını sağlayacaktır. Bu duygu ve düşüncelerle yürekleri sevgi dolu, tüm engelli kardeşlerimin 3 Aralık Dünya Engelliler Günü’nü kutluyor, engelli vatandaşlarımıza sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmelerini diliyorum” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.