real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
08 Mart 2014

Soruyu cevaplayana süpriz hediyeler…

mmmmCanik Belediye Başkanı Osman Genç, “Biz Başbakanımızın izindeyiz. İlçemizin dört bir yanına yaptığımız projelerimizle Canik’i kucaklıyoruz, eserlerimizle insanlarımızı kucaklıyoruz. Biz laf değil, icraat yaparız” dedi.

Bunu diyen Osman Genç’in kaç adet yolsuzluk dosyası var?

Kendisinden net bir cevap alamadık.

Fethullah Gülen Cemaatine yakın olduğu iddia edilen Canik Başarı Üniversitesine yüzlerce dönüm araziyi neyin karşılığında verdiği bilinmeyen Genç aynı zamanda ilçesine Piazza, Lovelet ve Baumax gibi dev AVM’leri de getirerek küçük esnafı perişan etmişti.

Canik ilçesine bağlı Gödekli ilçesinde eşeklerle su çekildiği haberi gazete manşetlerini süslerken, Başkan Genç  ise Canik ilçesine çağ atlattığını söylüyordu.

Canik Belediyesinde maaş alamayan personel olduğu iddia edilirken, aynı Başkan Osman Genç seçim de bütün bilbaordlara reklamlarını asıyor, Tır giydiriyor, SMS atıyor her türlü seçim masrafından kaçınmıyor.

Bir çok mahalle de yollar köstebek yuvasına dönerken, Osman Genç’in deyimiyle çağ atlayan Canik İlk Çağı mı Orta Çağı mı atladı?

Acaba Osman Genç koltukta olduğu için Canik ilçesi ona farklı mı görünüyor?

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Soruyu cevaplayana süpriz hediyeler…” için 1 yorum

  1. ömer dedi ki:

    İşiniz gücünüz meyve veren ağaçı taşlamak. İşinize Gelmiyor ya. Millettin aklını karıştırmak için elinden geleni yapıyorsunuz. Ama bu millet sizin dolduruşunuza gelmicek. Bunu Daha önceden de cevabını verdi halk. O yüzden Farklı yollar deneyin. Bunlar tutmuyor artık.

.