step mom and son porn videos

logo

reklam
22 Kasım 2013

Sorunu Ancak Ak Parti Çözer…

İhsan Kurnaz EMŞAVı ziyaret etti Bilal Erimle görüştü21112013181756990AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, aday adaylığı süreci seçim çalışmalarına devam ediyor.

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz ziyaretlerine devam ediyor. İhsan Kurnaz bugün de Emniyet Teşkilatı Vazife Makulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) Karadeniz Bölge Temsilciliği ni ziyaret etti. Kurnaz Başkan Bilal Erim’i makamında ziyaret ederek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

SORUNU ANCAK AK PARTİ ÇÖZER

EMŞAV Başkanı Bilal Erim, Kızılcahamam kampında basına gelen bir olayı anlatırken duygu dolu anlar yaşadı. Silahların gölgesi çekilirse, PKK’ya destek çıkan, yardım ve yataklık yapan kimse kalmayacağına ve seçimlerde BDP ye yüzde 10 oyun bile çıkmayacağına inandıklarını ifade eden Erim, “Bunu orada bulunan vatandaşlar beyan etti” diye konuştu. Bilal Erim, bölge halkının açıkça tehdit edildiğini ve BDP dışında başka bir partiye oy atıldığında zarar göreceklerine dayalı konuşmaların olduğunu duydukça oradaki baskının bir kez daha farkına vardığını söyledi. Erim, “Güneydoğu sorunu AK Parti iktidarı tarafından çözüme ulaşmadıkça başka kimse tarafından çözüme ulaşacağına inanmıyoruz. Doğudaki bu sorunu yalnızca AK Parti’nin çözüme ulaştıracağına inanıyor ve heyecan içinde daha rahat bir yaşam kalitesi yakalayacaklarına inanıyoruz” dedi.

HERKES ÇABA GÖSTERMELİ

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz ise, “Bu süreç çok kolay bir süreç değil ve bu uğurda tabiî ki bir miktar fedakarlıkta bulunmamız gerekecektir. Kimse kolaylıkla aksamdan sabaha bu sıkıntının bitmesini beklemesin. Bu işler sadece sözlerle olmaz icraat için de tabiî ki zaman ve fedakarlık lazım. Bunu yaparken de elden gelen bütün çabayı sarf edeceğiz ve karşımıza çıkan eleştiri ve olumsuzluklara takılıp bu barış çabamızdan vazgeçmeyeceğiz. Barışın huzurun sürmesi için herkes kendi ölçeğinde bu çabayı vermelidir” diye konuştu.

İhsan Kurnaz EMŞAV ziyaretinin ardından esnaf gezilerine devam etti. İhsan Kurnaz, Saadet Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.