real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Ocak 2014

Görüşmelerini Sürdürüyor.

ihsan_kurnaz_2 (3)AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, İlkadım’ın sorunlarının tespiti ve çözüme ilişkin somut adımlar atmak için temas ve görüşmelerine devam ediyor.

GÜÇLÜ BİR İRADE VE YÖNETİM ANLAYIŞI

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, seçim çalışmalarını hız vererek devam ettiriyor. İhsan Kurnaz, İlkadım İlçesinin sorunlarını tespit etmek amacıyla vatandaşlarla ve sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile bir araya gelerek hem sorunların tespiti ile ilgili istişareler yapıyor hem de çözüm önerilerini masaya yatırıyor.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan İhsan Kurnaz, ihtiyaç duyulan yegane şeyin, bütün sorunların üstesinden gelecek güçlü bir irade ve yönetim anlayışı olduğunu kaydetti. İhsan Kurnaz, “Vatandaşlarımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, meslek odalarımızla ve İlkadım’la ilgili fikir beyan etmesi gereken herkesle görüşüyor, İlkadım’ın gelecek kurgusu ile ilgili istişareler yapıyoruz. Şehirleşmenin ve kentleşmenin son dönemde kazandığı hızın farkındalığı ile İlkadım’ın gelişmişlik yarışında hak ettiği yere gelmesi adına fikir alışverişinde bulunuyor, çalışmalar yapıyoruz.

İŞİNİN EHLİ KADROLARLA BİRLİKTE

Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, İlkadım İlçemizin üstesinden gelemeyeceği hiçbir sorunu yok. Ancak bunun için bütün sorunların üstesinden gelecek güçlü bir irade ve yönetim anlayışı tesis etmek gerekli. Yani, işinin ehli kadrolarla birlikte, hizmet edilen bölgeye uygun şekilde planlanabilir, finansmanı sağlanabilir ve sonuçta uygulanabilir projeler hayata geçirmek gerekiyor. Konunun detaylarını bir ileriki aşamada kamuoyuyla ve vatandaşlarımızla paylaşacağımız için şimdi daha da hızlanarak ve kararlı bir şekilde çalışmalarımzıa devam edeceğiz. İlkadım’ın kazanması için elimizden geleni yapacağız. En başta dediğimiz gibi; ‘Bu seçimde İlkadım kazanacak’. Bunun için yola çıktık, bunun için çabalıyoruz” diye konuştu.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.