real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Haziran 2013

Sorunlar kamuoyuna yansıtılmıyor…

SAMSUNSPOR’da SULAR DURULMUYOR

Samsunspor’da sorunlar bitmek bilmiyor. Siyasilerden seçimden önce sözler alan ancak bugün kendisine verilen sözler tutulmayan Emin Kar yönetiminin bir çok sorunun altında ezilmeye başladığı ifade ediliyor.

TEKNİK DİREKTÖR SORUNU

Samsunspor’da Teknik Direktör krizinin kamuoyuna yansıtıldığı gibi olmadığı ve sıkıntının halen devam ettiği biliniyor. Besim Durmuş’un var olan sözleşmesinin devam ettiği söylenirken, alacağı olan 80 Bin TL’den dolayı 1 yıl daha geçerli olan sözleşmesinin bu yüzden fes edilemediği bildirildi. Şu anda Durmuş’a alacağı olan rakamı veremeyeceğini bildiren yönetimin taraftarın tepkisinden çekindiği için Hüseyin Kalpar’la anlaşıldığı yönünde haberler basına servis ettirildiği söyleniyor. Hüseyin Kalpar’la henüz resmi mukaveleye imza atamayan yönetim şimdi hoca krizini aşmanın alternatif yollarını arıyor.

FUTBOLCU TRANSFERLERİ NEREDE?

Önümüzdeki sezona şampiyonluk parolasıyla başlayacağı söylenen Samsunspor’da beklenen transferler bir türlü gelmiyor. Diğer kulüpler transferlerini kamuoyuna açıklarken, Samsunspor’un hangi mevkiye kimi alacağı ise bilinmiyor. Transfer de ağır kalan yönetimin içinde bulunduğu kriz ortamında nasıl bir yol izleyeceği belirsizliğini korurken, eski futbolcular da alacaklarından dolayı avukatları aracılığıyla kulübe ihtar gönderiyorlar.
Kongre öncesi şehrin önde gelenlerinden destek sözü alan yönetimin transfer bütçsi konusunda çok ciddi sıkıntı yaşadığı ifade ediliyor.

PERSONEL DE MAAŞ ALAMIYOR

Kulüpte yaşanan ekonomik darboğazın çalışanlara da yansıdığı söyleniyor. Kulüp personelinin maaşlarının yatırılamadığı ve bazılarının görevlerinden istifa ettikleri bildirildi. Samsunspor’un yaşadığı mali ve idari sıkıntıların kamuoyundan saklanması bazı çevrelerce ‘Kasıt’ olarak yorumlanıyor. Samsunspor uçuruma sürükleniyor yorumları yapan kulübe yakın kaynaklar ‘Bu takım bu anlayışla bu ligde de tutunamaz. Bu iş bazı çevrelerin yönlendirmesi ile yapılıyor. Kamuoyuna gösterilen Samsunspor ile şu anki mevcut Samsunspor çok farklı’ yorumlarında bulunuyorlar…

TARAFTARLAR TEPKİLİ

Özellikle sosyal medya da yönetime öfke yağdıran taraftarlar Samsunspor’un geleceğinden endişe etmeye başladılar. Hala futbolcu transferi yapamayan yönetime sert eleştiriler yönelten taraftarlar, sezon öncesi yaşanan belirsizliklerin bir an önce giderilmesini istiyorlar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.