real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Aralık 2013

Şok Yazı…

Hüseyin DündarÇarşamba Belediye Başkanı Hüseyin Dündar kamuoyunda çok konuşulacak bir olaya imza attı. Kendi partisinin İlçe teşkilatını icraya veren Dündar muhalefet partilerinin bile artık yapmadığını yaparak icra kağıdına AK Parti yerine AKP yazdı.
ŞOK YAZI 
Yerel seçimler öncesi Çarşamba ilçesinde AK Parti teşkilatlarını karıştıracak skandal icra yazısına Denge Gazetesi ulaştı. Mülkiyeti Çarşamba Belediyesine ait Sarıcalı Mahallesi D. Başı Caddesindeki bina da faaliyet gösteren AK Parti Çarşamba ilçe teşkilatına gelen icra yazısı ilçe yöneticilerini adeta şoka soktu. Aylık kirasını ödemediği gerekçesiyle Çarşamba Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü AK Parti Çarşamba ilçe teşkilatına icra yazısı göndererek 15 gün içinde teşkilatın haciz edilebileceği uyarısında bulunuldu.

AKP YAZMIŞLAR 
Yerel seçimlerin yaklaştığı bu hassas dönem de Kendi partisine icra yazısı göndermekten çekinmeyen Belediye yönetimi icra yazısında AK Parti yerine AKP ifadesini kullanarak adeta muhalefet partisi sözcüsü gibi davrandı. Başbakan Erdoğan’ın da özellikle uyararak partilerinin tüzüğün de AKP yerine AK Parti olduğu ve bu ismin kullanılması hassasiyetini tüm kamuoyuna deklare ettiği bilinirken, AK Parti’den seçilmiş bir Belediye Başkanının yönettiği belediyenin resmi yazılarda bu kuralı çiğnemesine bir anlam verilemedi. Yaşanan bu gelişmelerden sonra AK Parti teşkilatlarının tavrı merak ediliyor.

FERHAT SOY 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.