real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Mart 2014

Şok iddia

ea84ec0ccca8958108b8427dbac0955dAK Partili Büyükşehir Belediye Başkanı ve Adayı Yusuf Ziya Yılmaz  CHP’ye mi geçecek?

Bu şok iddianın sahibi hem Yılmaz’a hem de AK Partiye yakın kaynaklar.

Yerel seçim sürecinde parti teşkilatlarıyla ciddi sıkıntı yaşayan ve karşısına Canik Belediye Başkanı Osman Genç çıkartılan Yusuf Ziya Yılmaz’ın tüm siyasi planlarını seçimin yapılacağı 30 Mart gününe kadar gizli tuttuğu ve seçimi kazanmasının ardından kendi dünya görüşüne de uygun olan Cumhuriyet Halk Partisine geçerek Belediye Başkanlığını rahat bir şekilde yürüteceği iddia ediliyor.

Başkanlığı kazanması halinde parti teşkilatı ve AK Parti Genel merkezinin kendi çalışma ekibi yerine Yılmaz’a üst düzey çalışma ekibinin listesini sunacağı belirtilirken, taviz vermez yapısı ile bilinen Yılmaz’ın bu dayatmayı kabul etmeyerek partisinden istifa edebileceği öngörülüyor.

Aday adaylığı döneminde Parti Genel Merkezinin görevlendirdiği bir milletvekili Yılmaz’ın adı şaibeye bulaşan  tüm üst düzey yönetiminin istifasını istemiş, bunun sonunda da Genel Sekreter Kenan Şara görevden alınmıştı.

Seçim afişlerinin bazılarına AK Parti logosunu koydurmayan ve bu güne kadar parti teşkilatlarıyla mesafeli bir yaklaşım içinde olan Yılmaz’ın CHP’ye geçmesiyle Fuat Köktaş ve yönetiminin de zor durumda kalacağı ve bu gelişmenin ardından Genel merkezin teşkilatında istifasını isteyebileceği söyleniyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.