step mom and son porn videos

logo

04 Aralık 2013

Şoförlerin Sorunlarını Dinledi…

1 (1)AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz 3. Hat Dolmuş Durağı’nı ziyaret ederek şöförlerin sorunlarını dinledi.

AK Parti İlkadım Kurucu İlçe Başkanı ve İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz, aday adaylığı süreci seçim çalışmalarına devam ediyor. İhsan Kurnaz 3. Hat Dolmuş Durağı’nı ziyaret ederek şöförlerin sorunlarını dinledi.

İhsan Kurnaz 3. Hat Dolmuş Derneği Başkanı İsmet Kodalak ve hat şöförleri ile bir araya gelerek aday adaylğı sürecini değerlendirdi, şoförlerin sorunlarını dinledi. Ziyarette 2. ve 4. hat dolmuş durakları yönetimlerinden de katılanlar oldu.

Başkan Kodalak 3. Hat Dolmuş Derneği olarak başlıca sorunlarının olan tuvalet ve mescit gibi temel sorunlar olduğunu dile getirdi. Bunların yanı sıra Eğitim Araştırma Hastanesi ve Otogar gibi ulaşım sıkıntısı yaşanan güzergahların kendilerine tahsis edilmesini talep ettiklerini belirterek, bunun gerek kendileri gerekse vatandaş için olumlu olacağı kanaatini taşıdıklarını kaydetti.

AK Parti İlkadım Belediye Başkan Aday Adayı İhsan Kurnaz ise Dernek Başkanı ve şöförlerin sıkıntıları hakkında bilgi aldıktan sonra konu ile ilgili olarak; “Bu mevcut sorunların çözümü anlamında elimizden gelen gayreti ve çabayı göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Tabii ki bunları gerçekleştirebilmemiz için önümüzdeki seçim sürecini başarılı bir şekilde geride bırakmamız gerekmektedir. Bu nedenle siz kardeşlerimizin desteğine ihtiyacımız olacak. Bu desteği vereceğinizden de eminim” diye konuştu.

İhsan Kurnaz konuşmasının devamında, “İlkadım İlçemizde 12 yıllık teşkilatçılık çalışmalarımız sayesinde hangi mahallemizin ne sorunu var bilmekteyiz. Bu sorunları ortadan kaldırmak için bu yola çıktık. Sizlerin de desteği ile İlkadım’ı AK Parti belediyeciliği ile tekrer kavuşturmak istiyoruz. İnşallah bunu başaracağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.