real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Aralık 2013

Sizinle Gurur Duyuyoruz…

itfaiyeAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, gece nöbet tutan Samsun Büyük Şehir Belediyesi’ne bağlı İtfaiye Daire Başkanlığı itfaiye çalışanlarını ziyaret ederek, “Dünyanın belki de en zor mesleklerinden birini yapan siz itfaiye erlerine kazasız, kayıpsız, hayırlı nöbetler diliyorum” dedi.

ÇOK ZOR BİR GÖREV

İtfaiyecilerin yeri geldiğinde canlarını ortaya koyarak can kurtardıklarını ifade eden Taşçı, “Bugün burada sizinle olmak gerçek benim adıma onur verici. Dünyanın en önemli mesleklerinden birini yapıyorsunuz. İnsanların canlarını, mallarını, evlatlarını kurtarmaktan aciz kaldığı yerde siz devreye giriyorsunuz. Canla başla ve inanılmaz zor şartlarda görev yapıyorsunuz. Burada her saat nöbet var. Gece ve gündüz alarm halinde bekliyorsunuz. Sizler bizim için canınızı ortaya koyuyorsunuz, rabbim de sizi ve sevdiklerinizi korusun” diye konuştu.

SİZİNLE GURUR DUYUYORUZ

İtfaiye zor zamanlar ve zor anlarda ilk aranan yerlerin başında geldiği belirten İshak Taşçı, “Her an göreve hazır olmak, her an bir felakete müdahale edecek düzende beklemek zor ve bir o kadar da stres demektir. Sizlere üstün başarılar diliyorum. Başta aileleriniz olmak üzere herkesin sizinle gurur duyması gerekiyor. Nasip olur da görev alır ve seçilirsek, ilçemizle ilgili bu konuda neler yapılması gerekiyorsa yapacağız. Bu akşam kısa süreliğine de olsa sizinle bu nöbeti paylaşma fırsatını bana verdiğiniz için çok teşekkür ediyorum. Rabbim kolaylıklar versin” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.