real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
09 Eylül 2013

Siyasetin iki yüzü mü?

fevzi kücük    İlçe minübüslerinin Raylı sistemden dolayı şehir merkezine alınmamasını eleştiren TŞOF Başkanı Fevzi Apaydın ile bu kararı alan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf  Ziya Yılmaz’ın dostluklarını masaya yatırdık.

Ortaya çıkan Yılmaz Apaydın işbirliği ise Bazı minübüsçülerin ‘Bize farklı konuşuyor, belediye de farklı konuşuyor’ iddiasını güçlendirecek nitelikte.

Raylı sistem mağdur etti

Canik Belediyesi ile Samsun Sosyal ve Ekonomik Araştırmalar Merkezi Derneği (SASEMDER) işbirliğiyle Canik Kültür Merkezi’nde düzenlenen ‘Ulaşım ve Trafik Çalıştayı’na katılan Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanı Fevzi Apaydın da katılarak raylı sistemi eleştirdi ve şu ifadeleri kullandı

“Eğer ilçelerden gelen ulaşım araçlarını şehre sokmayacak planları üretmezseniz, komşu illerden ve ilçelerden gelen araçlar için uygun şartları sağlamazsanız şehrin ticareti yara alır ve bugünkü duruma gelir”

Bu kararı alan Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz’ı eleştiren Apaydın Samsun cemiyet ve siyaset hayatının da aktif isimlerinden.

TŞOF Genel Başkanlığının yanısıra Canik Esnaf ve Kefalet kredi Kooperatifi Başkanlığı ve Samsun Şoförler Odası Başkanlığını görevini de sürdüren Apaydın’ın raylı sistem den dolayı eleştirdiği Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’la da aynı mesaiyi paylaşmışlardı

Yılmaz’ın Samsunspor Başkanı olduğu yönetimde yer alan Apaydın, 2009 yılında yapılan yerel seçimler de kendisini destekleyenlerin başında yer alıyordu.

Başkanı çiçeklerle karşılayan Apaydın bunun müfakatını o dönem belediye meclis üyeliğine seçilerek alırken, ilçe minübüslerini şehre sokmayan Yılmaz bakın o ziyarette neler söylemişti;

”Şoför esnafı olarak Samsun’da çok büyük bir potansiyeli oluşturuyorsunuz. Bu potansiyel Samsun’un çilekeş bir esnafıdır. Hepiniz kıt kanat geçinerek hayat mücadelesi veriyorsunuz. Sizin mağduriyetinize sebep olacak, sizi sıkıntıya koyacak bir olaya kesinlikle duyarsız kalmam. Her zaman sizin yanınızda olmaya çalışacağız.”

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.