real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Şubat 2014

SİNAN YAĞMUR SÖYLEŞİ VE İMZA GÜNÜ

İLKADIM,İlkadım Belediyesi kitap okurlarının merakla beklediği Hz. Mevlana ve Tebrizli Şems’i anlatan “Aşkın Gözyaşları” adlı biyografik roman serisiyle fenomen haline gelmiş yazar Sinan Yağmur’u okurlarıyla buluşturuyor.

İlkadım Belediyesi Kültür Müdürlüğünün düzenlediği sanat etkinlikleri çerçevesinde ‘Aşk’a Yolculuk’ söyleşi ve imzan günü için Samsun’a gelecek olan Aşk’ın kalemi, Aşk’ın sesi Sinan Yağmur 21 Şubat Cuma günü Saat:18.30’de Atatürk Kültür Merkezi’nde sevenleri ile buluşacak.Hz. Mevlana ve tasavvuf kültürü hakkında düşüncelerini dile geleceği gecede yazar Sinan Yağmur açılacak olan kitap standında okurlarına yazdığı kitapları imzalayacak.

Tasavvuf, insanı insanda bulma cevheridir diyen Başkan Demirtaş,” Tasavvuf, insanı insanda keşfetme yoludur, insandan insana Allah’ın verdiği o güzel sevgi nimeti ile yürüme yolculuğudur.  O nedenle tasavvuf bir moda, bir heves, bir popüler kültür değildir. Tasavvuf, Allah’a yolculuktur. Bugüne kadar tasavvuf alanında inceleme, araştırma, eğitim ve hikaye dizisi ve biyografik roman türünde önemli eserleri ortaya koyan Yazar Sinan Yağmur ile düzenleyeceğimiz geceye tüm halkımızı davet ediyorum”  dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.