real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
14 Nisan 2013

Silivri’ye Mektup Yazmış…

GALİP11Yeni evli çifte cezaevinden yardım elini uzattı.Eskişehirli Münevver, uzun süredir ‘Akdeniz anemisi’ hastalığı sebebiyle tedavi gördüğü memleketinden, Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne sevk edildi.

Münevver, geçtiğimiz aylarda tedavi gördüğü sırada tanıştığı Samsunlu Murat Bagal isimli gençle evlenmeye karar verdi. Ancak her ikisinin de işleri yoktu. Ev kuracak paraları da bulunmuyordu. Murat Bagal bundan sonraki gelişmeleri şöyle anlattı: “Zaten geçim sıkıntısı içerisindeydik… Bunun üzerine bir de gönüllerimiz bir oldu, evlenme kararı aldık. Ama sorunlarımızın da çözülmesi gerekiyordu. Münevver ile sorunlarımızı nasıl aşabileceğimizi düşünürken aklımıza bir mektup yazarak, içinde bulunduğumuz durumu Samsunlu işadamı ve hayırsever bir insan olan Galip Öztürk’e anlatmak geldi. Düşündüğümüzü yaparak eşimin kaleminden bir mektup yazıp Silivri cezaevine gönderdik. Galip Öztürk’ün hayırsever yanını televizyon ve gazetelerde izleyip duymuştum. Kendisi duyarlılık göstererek bize yardım elini uzattı” dedi.

Öztürk hakkında yanılmamışım!

Bagal, yaklaşık iki ay önce evlendiklerini, Galip Öztürk’ün, şirketinin ilgili birimlerine kendilerine bir ev tutularak kirasının karşılanması, ev araç gereçlerinin tamamının alınması ve her ikisine de iş verilmesi talimatı verdiğini öğrendiklerini söyledi. Genç çiftin ihtiyaçlarının karşılanmasının ardından Metro Holding’e bağlı bir şirkette işe başladığını söyleyen Münevver Bagal; “Mektup yazma kararı aldığımızda bize yardım elini uzatacağına yüzde yüz inanıyorduk. Yanılmadık” dedi..

Kaynak: www.akasyam.com

http://www.akasyam.com/haber/7786/galip-ozturke-mektup-yazdi-hayati-degisti.html

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.