real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
25 Şubat 2014

Sıkıntılarını ve isteklerini dinledi

IMG_1127Hurdacılar sitesini gezen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, esnaflarla yaptığı görüşmede onların sıkıntılarını ve isteklerini dinledi.

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Belediye meclis üyeleri ile birlikte Hurdacılar Sitesi esnafını gezdi. Sanayi sitesini esnafının sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Başkan Demirtaş,sitedeki esnaf ile tek tek ilgilendi.Vatandaşımızın ayağına gelerek onların dertlerini, sıkıntılarını ve isteklerini dinlemek bizim görevimiz diyen Başkan Demirtaş,”200 yakın esnafımız çalışıyor durumda. Bizler de yaklaşık iki saattir esnafımızı geziyoruz. Buradaki eksikliklerimizi, vatandaşımızın bizden taleplerini dinledik. Ziyaretimizde eksiklikleri ve aksaklıkları görme fırsatımız oldu. Bunların giderilmesi konusunda da çalışmalarımız başlayacak” dedi.

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren hurdacı  Esnafları,”Can ve mal kayıplarına neden olan,kısa zamanda unutulan ama hafızalara kazınan sel felaketinde tüm araç ve makine parkını olay yerine,ardından sel suları yüzünde çamur deryasına dönen arastamızda esnaf arkadaşlara uzattığınız yardım elini,bu ahde ve vefa hiçbir zaman unutmayacağız.”diye konuştular.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.