real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
18 Ocak 2014

Şifalı Bitkilerin İnsan Üzerindeki Etkisi…

kur-an-da-adi-gecen-sifali-yiyecekler-hem-gor-5560407_400Samsun’da kadınlara yönelik faaliyetler yapan Samsun Aktif Yaşam Derneği (SAYDER) düzenlediği “Kur’an da adı geçen nimetler” konulu etkinlikte insanlar üzerinde sayısız şifası bulunan yiyecekler katılımcılara hem görsel hemde akademik olarak anlatıldı.

Samsun’da kadınlara yönelik faaliyetler yapan Samsun Aktif Yaşam Derneği (SAYDER) düzenlediği “Kur’an da adı geçen nimetler” konulu etkinlikte insanlar üzerinde sayısız şifası bulunan yiyecekler katılımcılara hem görsel hemde akademik olarak anlatıldı.

Samsun Büyük Otel’de düzenlenen programda Kur’an da yer alan bilinen ve bilinmeyen bazı yiyecekler hazırlanan özel stantta Kuran’ı Kerim’deki açıklamalarıyla birlikte sergilenmesi katılımcıların ve en çokta çocukların dikkatini çekti. Programa katılanlarının tamamının çalışan ev hanımlarından oluştuğunu belirten SAYDER Başkanı Süreyya Çakır, “Bizim bu etkinlikteki amacımız Kur’an da yer alan ve her gün tükettiğimiz yada insan sağlığı açısından tüketilmesi gereken ancak önemsemediğimiz yiyeceklere dikkat çekmek. Insanın hem ruhuna hemde bedenine iyi gelecek olan Kur’an daki yiyecekleri tanıtmak ve bir nebzede olsa vatandaşlarımıza faydalı olma anlamında bu programı tertip ettik. Etkinliğe çalışan bayanların katılımı beklediğimizden de yoğun oldu.” dedi.

Açılış konuşmalarının ardından kürsüye gelen Ondokuz Mayıs Üniversitesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Fatih Ilkaya, “şifalı bitkilerin ağrılar üzerindeki etkisi” konusunda sunum yaptı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.