real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
09 Aralık 2013

Sıcak ilgi…

20131206_153512AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz Canik Kızılay şubesi ile birlikte ihtiyaç sahibi ailelerin bebeklerine yardım malzemesi dağıttı.

SICAK İLGİ

Bu güne kadar içinde yer aldığı sosyal sorumluluk projeleri ile başta engelliler ve ihtiyaç sahibi kesimleri olmak üzere toplumun tüm kesimlerini içine alan çalışmaları başarı ile yürüten AK Parti Canik Belediye Başkan Aday Adayı Tülay Kavraz yine örnek olacak bir çalışmaya imza attı. Canik Kızılay Şube Başkanı Hatice Örs ve ekibiyle birlikte ilçe deki ihtiyaç sahibi aileleri ziyaret eden Kavraz bu ailelerin bebeklerine yardım malzemesi dağıttı. Girilen her evde sıcak bir şekilde karşılanan Kavraz yönetime gelmeleri halinde ilçe de alan el ile veren eli insanları buluşturacak projeleri hazırladıklarını söyledi.

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Ülkenin sosyal ve ekonomik yapısının muhafaza edilmesinde Türk Kızılayının üstlendiği misyonun çok önemli olduğunu belirten Kavraz, “Şeffaflık ve tarafsızlık ilkesi ışığında hayırsever vatandaşlarımızın bağışlarını gerçek ihtiyaç sahiplerine ulaştırmayı kendine görev edinmiş olan Türk Kızılay’ının her zaman yanında olacağız. Göreve gelmemiz halinde Türk Kızılayı Samsun Şubesi ile işbirliği içinde olarak ilçemizdeki her ihtiyaç sahibi ailenin yanında yer alacağız. Sosyal belediyeciliğin gerektirdiği sosyal korumayı güçlendirici mekanizmaların hayata geçirilmesiyle Canik Belediyesi tüm Türkiye’ye örnek olan çalışmalara imza atacaktır” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.