real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
31 Ekim 2013

Sevindirici gelişmeler yaşanıyor…

110581Gazetemizin gündeme getirdiği Suat Kılıç bulvarında özürlü yoluna döşenen direklerle ilgili sevindirici gelişmeler yaşanıyor.
19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu söz konusu direklerin çoğunun kaldırıldığını ve bu hafta sonuna kadar çalışmaların biteceğini açıkladı.
MANŞET OLMUŞTU
Denge Gazetesinin 21 Ekim 2013 tarihinde manşetten verdiği ‘Güler misin Ağlar mısın?’ başlıklı Suat Kılıç Bulvarı’nda engelli yoluna döşenen direk haberi ile ilgili sevindirici açıklama 19 Mayıs Belediye Başkanı Yılmaz Topaloğlu’ndan geldi. Başkan Topaloğlu söz konusu direklerin kaldırılması için belediye çalışanlarına gerekli talimatın verildiğini ve direklerin çoğunun kaldırıldığını söyledi. Bulvar yolunda sadece 2 direğin kaldığını ifade eden Topaloğlu bu 2 direğinde Yedaş ile görüşülerek hafta sonuna kadar kaldırılacağını söyledi.

ENGELLİLER AYAKLANMIŞTI
Söz konusu haber kamuoyunda büyük yankı uyandırırken, Samsun’da faaliyet gösteren Engelli Derneklerini de harekete geçirmişti. Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Mehmet Yılmaz kent mobilyalarını engellilerin kullanımına uygun hale getirmeyen yetkilileri yargıya şikayet edeceklerini belirtirken, Çarşamba Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Kerim Deniz ise ‘Yasa var, uygulayan yok’ diyerek tepkisini dile getirmişti.

FERHAT SOY

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.