real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
15 Ocak 2014

SERHAT TÜRK…

serhat aks20 gündür sahadayız. Azami köy ve belde ziyaretleri yapıyoruz.Gördüğüm tablo heryerde aynı.. Bizden önce ziyarete giden diğer partilerin Büyükşehir adaylarının yaptığı ortak bir hareket var. “Birbirlerine dokunmuyorlar” Doğru neden dokunsunlar ki? Hepsinin evi camdan. Evi camdan olan, başkasına taş atar mı? Atmaz! Bunların peşinden gittiğim yerlerde oy için propaganda yapmıyorum. Azami olarak bunların yaptıklarını, partilerinin içinde bulundukları durumları, bu seçimin bir yerel seçim değil, bağımsızlık mücadelesi olduğunu anlatıyorum. İnsanlar şok oluyor. İnanmıyor ve yadırgıyorlar. Çünkü onlara bizim gibi açık yürekle giden olmamış..

Kimi gitmiş “ben su getirdim, kırsal kalkınma olmazsa olmazım vs vs”  millet bunlara kafa sallayıp onaylasa da, köylü efendi yememiş. Yemiyor..

Hele ki biz belgelerle gerçekleri anlattığımızda hiç yemiyorlar..

Samsun siyaseti bunlar yüzünden sefillere oynuyor, oynatılıyor. Ayırmadan, hepsi için geçerli. Yalanlar havalarda uçuşuyor..

Köylü ve beldeli vatandaşlarımız tedirgin, bize bile “biz de duyduk ama ispatı var mı?” diye defans yapıyorlar. Bizim kimseye iftira atacak halimiz olmadığından belge gösteriyoruz, hatta oralarda bu belgeleri bırakıyoruz, bırakmamızı istiyorlar. Bir daha gelirlerse vallahi billahi soracağız onlara, yüzlerini kızartacağız diyorlar..

Evi camdan olanların vay haline..

Bizim evler taş, onların camdan evlerini seçime kadar çatlatacağız..

Bundan bir hafta önce Tarık CENGİZ’e çağrı yaptım, canlı yayına gel, sen de ben de programlarımızı porejelerimizi çarpıştıralım diye. Millet bana soruyor, neden gelmiyor diye, işte bütün soruların cevabı da buradadır..

Gelmiyor, gelemiyor..

Çünkü, evrende hiçbir güç sonradan olacakları kestiremiyor. Ben şunu net bir dille ifade ediyorum. Siyaset 24 saat demişti Demirel.

Doğru demiş.

Kaçacak delik arayacaklar.

Halkı uyutuyor ve avutuyorlar. Gözleri körlere, teleskop satmaya çalışıyorlar..

Bu oyunu bozacağız.

Bu düzen ve tezgahların yılmaz ve mümtaz savaşçısı olmaya yemin ettik..

Bizim bu seçim programımız SUN TZU tarafından yazıldı..

Hak ve Eşitlik Partisi (HEPAR)

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.