real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
07 Ocak 2014

Sen Sınıfta Kaldın…

wqAk Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Atakum için söz sahibi olanların kendilerini anlatmaktan çok projelerini ve hizmetlerini anlatmalarını gerektiğini söyledi.

SEN SINIFTA KALDIN

Atakum gibi çok önemli bir ilçenin belediye başkanının son zamanlarda verdiği beyanatları üzülerek takip ettiğini ifade eden Taşçı, “Metin Bey son günlerde bakıyorum kendi kendine sıfatlar ve yakıştırmalar yapıyor. Bu konuda kendiyle ciddi bir yarış halinde. Sanırım her yeni güne başlarken bu gün kendime hangi güzel sıfatı vereyim diye ciddi vakit harcıyor. Kendi için harcadığı zamanın bir kısmını da projelere, hizmet etmek için geldiği Atakum Halkı’na, istihdama, gençlere ayırsaydı ne güzel olurdu. Kendini övmek halkımız arasında da pek hoş karşılanmayan bir tutumdur. Kişi kendini biliyorsa ben dürüstüm, ben çalışkanım, ben halk adamıyım demez. Hadi dedin diyelim. Biraz hayata geçirdiğin projeleri anlat. Neden Proje adamıyım, şu projeyi hayata geçirdim, şu projeler sayesinde gençlere istihdam oluşturdum, turizm için şu müthiş hamleleri yaptım demiyorsun. Diyemiyorsun. Atakum sana 15 koca yıl verdi. Sen 15 yıl boyunca 15 önemli projeyi hayata geçirdim diyebiliyor musun?” diye konuştu.

15 YILDA 15 PROJE YOK

Seçimlerin hizmet için yapıldığını ama bazılarının bunu unutturmak ister gibi davrandığını belirten Taşçı, “Bir belediye başkanı düşünün ki 15 yıl önemli bir ilçeye belediye başkanlığı yapsın ama 15 yıl boyunca 15 önemli projesi olmasın. Bu çok önemlidir. Bu üzerinde cidden durulması gereken bir konudur. Atakum için yaptım dediklerini belediye de bir müdürlük de yapardı. Sen Metin Burma olarak hangi önemli adımları attın. Hangi projeleri hayata geçirdin. Seçime sayılı günler kaldı ama daha yeni hazırlık yapıyorsun. Biz 55de55 Proje dedik de ancak kendine geldin. Atakum sana proje sormaya başlayınca anladın bu seçimlerin diğerleri gibi olmayacağını. Sana hizmet et diye oy verenleri mahcup ettin. Keşke çalışsaydın da biz de daha iyisini yapacağız deseydik. Laf olsun diye eleştiri yapmadığımı herkes bilir. Ama buradan uyarıyorum sayın başkanı, uygulayabileceğin projeleri hazırla. Bu sefer tutarlı ol” şeklinde konuştu.

SEN DÜRÜST OL BEN ALKIŞLARIM

Atakum Belediye Başkanı Metin Burma’nın gerçekten dürüst bir yaklaşım sergilemek istiyorsa yapması gerekenlerin belli olduğunu kaydeden Taşçı, “Söylemen gereken bellidir. Atakum Halkı’na 5 yıl boyunca yeterli hizmeti veremediğini, yeteri kadar proje üretmediğini itiraf etmelisin. Atakum’a yakışır bir vizyon oluşturamadığını açık bir yürekle söyleyebilmelisin. İşte o zaman dürüst ve yürekli bir yaklaşım sergilediğini en başta ben söyleyeceğim. Süreç başladığından bu yana projelerin ışığında bir yol haritası çiziyoruz. Projeler yarışsın Atakum Kazansın diyorum. Atakum Halkı artık laf değil hizmet duymak istiyor diyorum. Biz proje diyoruz, Atakum proje diyor, Atakum Halkı proje diyor ama Sayın Burma ne 5 yılın hesabını verebiliyor ne de geleceğe dair bir vizyon sunabiliyor” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.