step mom and son porn videos

logo

reklam
03 Aralık 2013

Semerkand Vakfı Rasathane Şubesi…

IMG_2017Çeşitli Sivil Toplum Kuruluşlarına hayır ve hizmet amaçlı Semerkand Vakfı Rasathane Şubesinin düzenlediği kermes İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın katılımı ile dualar eşliğinde açıldı.

Semerkand gönüllülerinin el emeği göz nuru ürünlerinin satışa çıktığı,damaklara ve gözlere hitap eden çok çeşitli el yapımı yemeklerin bulunduğu hayır kermesi Osmaniye Caddesinde Başkan Demirtaş’ın kurdele kesimi ile açıldı.Kermesin açılışına İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Semerkand Vakfı Rasathane Şube Başkanı Celalettin Yeşil,Şube Müdürü Recep Geçit,Kermes Sorumlusu Kani Can,Musa Özmert ve vatandaşlar katıldı.Açılış öncesi vatandaşlar tarafından büyük ilgi gören kermeste konuşma yapan Başkan Demirtaş, Bu tür hayır kermesleri açarak ihtiyaç sahibi öğrencilere destek olunmasına vesile olması güzel bir olgu. Hayırsever vatandaşların destekleriyle Semerkand gönüllülerinin büyük bir gayret ve şevk ile düzenledikleri kermesin bol kazançlar getirmesini diliyorum” dedi.

Duaların ardından ve kurdelenin kesimi ile birlikte el işi çeyiz ürünleri, kıyafet ve birçok ürünü bulunan kermesi gezen Başkan Demirtaş’a bayanlar el yapımı pasta ikram ettiler.Bir süre yetkililerle sohbet eden Başkan Demirtaş,açılan kermesin bol kazanç getirerek, hayırlara vesile olması dileklerini iletti. Semerkand Vakfının düzenlediği kermesin 15 gün boyunca ziyarete açık kalacak.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.