real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
04 Aralık 2013

Şehrimiz İçin Hayırlısı Olsun…

canik haberCanik Belediye Başkanı Osman Genç, Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı süresince kendisine destek veren Samsun halkına teşekkür etti
Canik Belediye Başkanı Osman Genç yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığı süresince kendisine destek veren Samsunlulara teşekkür etti. Canik’te büyük hizmetlere imza attıklarını, Samsun’a da hizmet etmek amacıyla Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı olduğunu ifade eden Genç, “Bu bir hizmet yarışıdır. Bizlere bu süreçte destek veren herkese teşekkür ederim” dedi.
TEŞEKKÜR EDİYORUM’

Samsun’a AK Parti çatısı altında hizmet etmekten onur duyduğunu belirten Genç, “Samsun’umuza hizmet etme yolunda çıktığımız Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adaylığımız süresince bizlere bizzat çalışmalarımıza katılarak veya gönülden destek veren Alaçam, Asarcık, Atakum, Ayvacık, Bafra, Canik, Çarşamba, Havza, İlkadım, Kavak, Ladik, Ondokuzmayıs, Salıpazarı, Tekkeköy, Terme, Vezirköprü ve Yakakent’teki AK Parti’li dava arkadaşlarımıza, sivil toplum kuruluşlarımıza, muhtarlarımıza, esnaflarımıza, 7’den 77’ye Samsunlu bütün hemşehrilerimize canı gönülden teşekkür ederim” diye konuştu.
‘ŞEHRİMİZ İÇİN HAYIRLI OLSUN’

Samsun’un her yerini karış karış gezdiklerini dile getiren Genç, “Bu süreçte halkımızdan gördüğümüz yoğun destek bizleri onurlandırmıştır. Amacımız şehrimize ve partimize hizmet etmektir. Bu anlamda partimizin şehrimiz için aldığı kararı saygıyla karşılıyor, alınan kararın şehrimiz, halkımız ve partimiz için hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.