step mom and son porn videos

logo

07 Aralık 2013

Şehitler Mevlid-i Şerifle Yad Edildi…

IMG_2190İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Bayrak için canlarını feda eden kahraman şehitlerin aziz hatıralarını yaşatmak, ailelerinin acılarını paylaşmak ve kardeşlik ortamını pekiştirmek adına mevlit programını düzenlediklerini belirtti.

İlkadım Belediyesi her hafta bir mahallede düzenlediği Mevlid-i Şerif programı ile vatani görevinde yaşamını kaybederek şehit düşmüş şehitlerini aziz hatıralarına okunan dualarla yad ediyor.Her hafta belirlenen program dahilinde görev şehitlerine mevlid-i şerif programı düzenleyen İlkadım Belediyesi, bu hafta Kadifekale Camiinde şehitler için mevlid programı tertipledi. Program İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar,Başkan IMG_2221 (1)Danışmanı Ahmet Seven ve mahalle sakinleri katıldı. Mevlid-i Şerif’in akabinde okunan dualarla görev şehitleri yad edildi.Program sonrası mahalle sakinleri çay eşliğinde sohbet eden Başkan Demirtaş, Şehitlik Peygamberlikten sonra gelen en mühim bir makamdır. Allah bunu herkese nasip etmez “dedi.

Şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesinde vatan topraklarında rahat ve huzur içindeyiz diyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Ezanımız güzel güzel okunuyorsa, camilerimiz açıksa, onurumuz, şerefimiz en üst noktadaysa bu şehitlerimiz ve gazilerimiz sayesindedir. Allah ruhlarını şad eylesin” dedi.Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyaç duyulan bir dönemde olduklarının altını çizen Başkan Demirtaş bütün İlkadımlıları Cuma günü, aziz şehitlerimiz için birer Fatiha okumaya ve dua etmeye davet ediyorum” dedi.

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.