real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
30 Kasım 2013

Şehirlerin de Ruhu Vardır…

CNK_9745Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, Samsun’u ahlaki ve manevi değerleriyle birlikte gelişimini tamamlayan, dünyanın önde gelen şehirleri arasına yükselteceklerini söyledi

Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, seçim gezileri kapsamında Fevzi Çakmak Mahallesi ile 100. Yıl Bulvarı’nda esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Esnafları gezen Genç, vatandaşların sıkıntılarını dinlerken, Samsun’u ahlaki ve manevi değerleriyle birlikte geleceğe taşıyacaklarını söyledi. Vatandaşların ilgisiyle karşılaşan Genç, “Samsun, sadece şehirsel ve fiziki çalışmalarla değil, mutlu ailelerin de oluştuğu bir şekilde gelişecek” dedi.

ŞEHİRLERİN DE RUHU VARDIR

Samsun’un ahlaki ve manevi erozyonda 2., boşanmada ise 3. sırada olduğuna işaret eden Genç, “Bir şehirde aileler mutlu değilse, ahlaki ve manevi değerler kaybediliyorsa, toplumun ve şehrin kültürel özellikleri yitiriliyorsa o şehrin sadece fiziki yönden gelişmesi hiç bir anlam ifade etmez. Çünkü bize göre şehir sadece taş, beton ve çimentodan ibaret değildir. Şehirlerin de ruhu vardır. Biz, ailelerimizi, değerlerimizi de koruyucu çalışmaları ön plana çıkaracağız” diye konuştu.

HALKIN İÇİNDE OLDUĞU YÖNETİM ANLAYIŞI

‘Mutlu toplum, mutlu şehir’ anlayışıyla her alanda gelişimini sağlayan bir Samsun hedeflediklerini belirten Genç, “Halkımızın istek ve hayallerini dikkate alarak, toplumun tüm kesimlerinin de içinde olduğu bir yönetişim anlayışıyla vizyoner projelerimizi hayata geçirerek şehrimizi yüksek standartta, yatırımcıların tercih ettiği, işsizliğin olmadığı, yaşam kalitesi artmış bir seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Bu noktada öncelikle ulaşım ve işsizlik problemlerini çözmemizin yanında, ahlaki ve manevi değerleriyle barışık bir şehir oluşturacağız” şeklinde konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.