real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
01 Ağustos 2013

ŞEHİR TEK YÖNETİLMEZ

Tek adam dönemi bitti

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, artık bu yüzyılda bir şehri yönetirken tek adam devri bitti. Yönetim birlikte olmalı, çünkü başarı ekip kişidir” dedi.

Ramazan ayında iftarını her akşam vatandaşlarla birlikte açan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, son olarak Yavuz Selim Mahallesi sakinlerine misafir oldu. Mahalle muhtarı Ömer Gezginci’nin de bulunduğu ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftarda birlik-beraberlik örneği sergilenirken, Başkan Genç, Yavuz Selim Mahallesi sakinlerinin istek ve taleplerini de dinledi.

ŞEHİR TEK YÖNETİLMEZ

Vatandaşlarla bol bol sohbet eden Başkan Osman Genç, “Artık belediye başkanlarının başarı kriterleri değişti. En çok park yapan değil, işsizliği en çok düşüren belediye başkanı başarılı. 21. yüzyılda şehirler yarışıyor. Şehrinizi ileriye tek başınıza asla taşıyamazsınız. Bir şehri yönetiyorsanız, ‘ben yaptım, oldu’ deme şansınız asla yoktur. Eski yönetim anlayışı değişti, ‘tek adam’ dönemi çoktan bitti” dedi.

SAMSUN’UN GÜCÜ, GENÇLERİ

Gençlerin iyi algılanması gerektiğini de ifade eden Başkan Genç, “Samsun’un geleceğinin arkasındaki en büyük güç Samsun’un gençleridir. Bu şehri yönetenler bunun farkında olmalı. Biz Canik’te özel sektörle yarışıyoruz. Bunu da ekip olarak birlikte başardık. Biz tecrübeyle harmanlanmış yaş ortalaması 33 olan genç bir ekibiz. Gençlerimize güveniyoruz ve onları önemsiyoruz” diye konuştu.

ADNAN MENDERES MEYDANI DOLDU

Başkan Osman Genç daha sonra Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nda Ramazan Günleri Etkinlikleri kapsamında düzenlenen Sezgin Maden ve ekibinin sahne aldığı etkinliğe katıldı. Vatandaşların büyük ilgi gösterdiği etkinlikte Canikliler Adnan Menderes Demokrasi Meydanı’nı doldururken, sahneye çıkan Sezgin Maden ve ekibi başarılı performanslarıyla izleyenleri kahkahaya boğdu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.