real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
11 Kasım 2013

Şehir İçi Nefes Alacak…

23926_1Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Genç, okullar bölgesi için hazırladıkları Merkez Park projesini hayata geçirerek, şehrin nefes almasını sağlayacaklarını söyledi.
Genç, “Okulları sağlıklı ortamlara taşıyıp, bölgeyi yaşam alanına çevireceğiz” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı ve Canik Belediye Başkanı Osman Genç, eşi Nimet Genç ile birlikte İstiklal ve Gazi Caddelerinde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Esnafları eşi ile birlikte tek tek gezen Genç, vatandaşlarla sohbet etti, onların sorunlarını dinledi. Genç, Samsun için vizyoner projeler hazırladıklarını, bunlardan birinin de şehre nefes aldıracak ve okullar bölgesinde uygulayacakları Merkez Park Projesi olduğunu söyledi.

ŞEHİR İÇİ NEFES ALACAK
Samsun’un özellikle Çiftlik ve 56’lar bölgesinin yoğun olan binalar arasında sıkışıp kaldığını ve şehir insanlarının nefes alacağı bir bölgenin olmadığını ifade eden Genç, “Burada sıkışan okullarımızda eğitim gören çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda geleceğe hazırlandıklarından söz edemeyiz. Ayrıca bu bölgede trafik de büyük sorun oluşturuyor. Biz bu sorunları çözmek için Merkez Park projesi hazırladık” dedi.

YEŞİL İLE İÇ İÇE YAŞAM ALANI OLACAK
Proje hakkında bilgi veren Genç, “Okullar bölgesi alanında uygulayacağımız Merkez Park Projesi ile bu bölgedeki yoğunluk giderilirken, söz konusu alanda şehir halkının doğrudan yararlanabileceği yeşille iç içe bir yaşam alanı oluşturacağız. Proje kapsamında bölgede bulunan okulları, öğrencilerimizin daha sağlıklı bir ortamda eğitim alacakları şekilde yeni bir alana taşıyacağız, büyük bir yükten kurtulacak olan bölgeyi, Gazi Parkı’nı da içine alacak şekilde halkımızın kullanımına açacağız” diye konuştu.

ESNAF ULAŞIMDAN ŞİKAYETÇİ
Samsun’un şehir içerisindeki yoğunluğu gidermeyi amaçladıklarını belirten Genç, “Samsun Merkez Park içerisinde, anfi tiyatro, gezi alanları, spor alanları, oturma yerleri gibi insanlarımızın aktif olarak kullanabileceği alanlar olacak. Merkez Park, altında yapılacak kapalı otoparkla bölgedeki otopark sorununu da çözecektir” şeklinde konuştu. Genç ve eşi Nimet Genç’e yoğun ilgi gösteren vatandaşlar, bölgede trafik sorunu yaşadıklarını belirtirken, ilçelerden gelen araçların şehir merkezine girememesinin de esnaf olarak kendilerini olumsuz yönde etkilediğini söyledi.

kaynak:http://www.dengegazetesi.com.tr/

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.