real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
16 Temmuz 2013

Sefa Reis Sesleri…

sefas küçükSamsunspor’lu taraftarlar fanatik Samsunspor’luluğuyla bilinen Sefa Ediz’i Şirinler grubunun başında görmek istiyor

Yeni sezon öncesi bir türlü istediği transferleri gerçekleştiremeyen Samsunspor’da yönetim kadar taraftar dernekleri de eleştiri almaya başladı. Samsunspor’un en büyük taraftar grubu olan Şirinler de Sefa Ediz sesleri yankı bulmaya başladı. Fanatik Samsunspor’luluğuyla tanınan, kulübün her maçında tribünde takımını yalnız bırakmayan Sefa Reis lakaplı Sefa Ediz’i Şirinlerin başında görmek isteyen taraftarlar harekete geçti. Sezon öncesi yönetimin transferde ağır kalması ve söz verdiği vaatleri yerine getirememesine büyük tepki gösteren taraftarlar kulübün kötü gidişatına karşı susan ve eleştiri getirmeyen Şirinler grubu görmek istemediklerini ifade ediyorlar.

TARAFTARI BÖLDÜLER

Samsun Özel Habere konuşan taraftarlar, ‘Tek sevdası Samsunspor olan taraftar dernekleri çok parçalı yapıya bölünmüş durumda. Sezon öncesi bize şampiyonluğu gösteren fakat hala doğru dürüst transfer bile yapamayan yönetime karşı seslerini yükseltmesi gerekenlerin garip bir sessizliğin içine girmelerine anlam veremiyoruz. Samsunspor’umuzun bu gidişle bırakın şampiyonluğu ligde kalması bile zor olacak. Bize Sefa Ediz gibi taraftarı kenetleyecek, Samsunspor’u yönetenlere gerektiği zaman eleştirisini yapabilecek kişiler lazım. Ya Sefa Reise bırakırlar yada bıraktırmasını biz biliriz’ diye konuştular.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.