real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
10 Temmuz 2013

Seçimler öncesi adayları uyardı

erdemküçükAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Genel Merkez Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem, yaklaşan yerel seçimler öncesinde önemli açıklamalarda bulundu.

Genel Merkez olarak adaylıkların henüz gündemlerinde olmadığını belirten Ekrem Erdem, “Teşkilatlarımız hiçbir adaya odaklanmasınlar. Teşkilatın adayı diye bir adayımız yok bizim. Her aday teşkilatın aday adayıdır. Teşkilatlarımız bütün aday adaylarına eşit mesafede olsunlar. Çünkü yarın adaylıklarla ilgili kararlar verildiği zaman sıkıntı yaşanmasın” dedi.
Geçmişten bu yana parti olarak seçimlerde uyguladıkları ilkelere işaret eden Erdem, “Bu ilkelerimiz bu seçimde de güncellenerek devam eder. Bundan önceki seçimlerde il ve ilçe başkanlarının aday olmasını istemedik. Ancak bu önümüzdeki seçimle ilgili bu yönde verdiğimiz net bir karar yok. Tabii ki siyaset yapan herkesin gönlünde bir aslan yatar. Belediye başkan adayı da olur, milletvekili adayı da olur. Ancak bunları belirlerken parti teşkilatlarımızı inceliyoruz. Partimiz bu adaylıklardan dolayı bir sıkıntı yaşasın da istemeyiz. Dolaysıyla önümüzdeki günlerde nasıl bir yol izleyeceğimizi konuşacağız netleştireceğiz” diye konuştu.

PARTİYE ZARAR VERİYORLAR…

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erdem, bir takım isimlerin şimdiden aday olarak ortaya çıktıklarını ancak bu durumu da tasvip etmediğine vurgu yaparak, şunları söyledi:
“Çünkü bu durum partiye zarar veriyor. Yani inatlaşıyor insanlar, sonra da beklentileri olmayınca da hayal kırıklığı yaşıyor ve partiye zarar veriyorlar. Önemli olan burada partinin zarar görmemesidir. Dolayısıyla da özellikle teşkilatlarımızın bir takım isimler üzerinde odaklanmasını doğru bulmuyorum. Çünkü odaklanılan kişi izin karar kılınmaz ve kırgınlıklara vesile olabilir. Bu duruma da müsaade etmek istemeyiz. Adaylıkların şuanda açıklanması teşkilat içinde kırgınlıklara sebep olur.”

SIKINTI YOKSA MEVCUTLA DEVAM…

AK Parti’de ilkelerin önemine işaret eden Erdem, “Bizim ilkelerimizden bir tanesi de önceliğin belediye başkanlarımızda olmasıdır. Değerlendirmeye tabi tutarız ve bir sıkıntı yoksa arayışa girmeyiz. Yerel seçimlerde önce belediye başkanlarımızı değerlendireceğiz, bir sıkıntı yoksa ve halk desteği de varsa devam edeceğiz. Teşkilat mensuplarımız dikkatli olsun. AK Parti de üye olan hemen herkes aday olabilir. Bizim tüzüğümüzün genel ilkesidir. Bu eski milletvekili olur, mevcut milletvekili olur, belediye başkanı olur, yönetim kurulundaki arkadaşlar da olabilir. Ama son kararı da genel merkez verir. Kimi uygun görürse onunla devam eder” diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.