real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
05 Mart 2014

SEÇİM YAKLAŞTIKÇA PANİK YAPANLAR VAR

tttAk Parti Atakum Belediye Başkan Adayı İnşaat Mühendisi İshak Taşçı, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili ve Atakum Belediyesi Meclis Üyesi Adayı Turan Çakır’ın katılımıyla birlikte gerçekleşen cadde ve esnaf ziyaretleri yaptı. Ziyaret esnasında esnaf ve vatandaşlarla yapılan sohbetlerde proje ve hizmetler hakkında bilgi verildi.

SEÇİM YAKLAŞTIKÇA PANİK YAPANLAR VAR

Çok yoğun bir seçim kampanyası yürüttüklerini ifade eden İshak Taşçı, “Sürecin en başından bu yana bu seçimlerde kazananın Atakum Halkı olmasından başka bir düşüncemizin olmadığını herkese çok açık bir şekilde ifade ettik. Atakum Halkı’yla proje ve hizmet üzerinden bir bağ kurduk. Rakiplerimiz proje üzerine tek kelime etmediği dönemlerde biz Atakum’un geleceği ancak proje üzerinden, hizmet üzerinden, yatırım üzerinden kurulabilir dedik. Ortaya bir yol haritası bir vizyon koyduk. Oy avcılığı yapma dönemi bitmiştir dedik. Kendini Atakum’da şartlar ne olursa olsun başkan görenlerin büyük bir yanılgı içinde olduğun söyledik. Sandık günü yaklaştıkça panik yaşamaya başlayanlar olduğunu görüyorum. Eğer son 5 yıldır hizmet ve proje üretilmiş olsaydı kimsenin korkmasına gerek kalmazdı. Hiç kimse 5 yılda yapamadıklarını son 1 ayda yapmış gibi göstermesin. Hizmet ve proje lafla değil halk yaşadığında bir anlam ifade eder” diye konuştu.

ATAKUM KENDİ GÜZEL GELECEĞİNE HAZIRLANIYOR

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz’ın proje ve hizmetleriyle şehrimize sağladıkları bütün ülke tarafından bilinmekte olduğunu belirten Taşçı, “Sayın başkanımızla birlikte yürüdüğümüz bu hizmet yolculuğunun sonunda herkes emin olsun ki Atakum hak ettiği yere gelecektir. Kendisiyle sıklıkla bir araya gelerek projelerimizi değerlendiriyoruz. Bu birliktelik gerek Samsun ve gerekse Atakum için büyük bir atılımı da beraberinde getirecektir. Şahsım olarak bu güne kadar kişileri değil sadece projelerimizi konuştuk. Yatırımları anlattık. Turizm için büyük bir hamle yapacağımızı verileriyle birlikte ortaya koyduk. Atakum Halkı 55de55 Projeyle ilçemizde gerçekten büyük bir hizmet boşluğu olduğunu net bir şekilde görmüş oldu. Bunların hiç biri yok mu diye şaşıranlar oldu. Atakum, kabus gibi yaşadığı bu 5 yıldan kendi güzel geleceğine uyanmak zorundadır. Ve herkes emin olsun uyanacaktır. Bunu ben değil halkımız bizzat kendisi söylüyor” diye konuştu.

 

 

 

 

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.