real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
29 Ekim 2013

Anıt Defterini İmzaladı…

valiCumhuriyet Bayramı’nın 90. Yıl Kutlama Programı, 28.10.2013 Pazartesi günü saat 13.00’de Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY ve diğer protokol üyelerinin Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başladı.

İlimizde Cumhuriyet Bayramı’nın 90. Yıl Kutlama Programı Atatürk Anıtı’na Çelenk Sunma Töreni ile başladı.

Başta Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY olmak üzere Garnizon Komutanlığı ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu. Ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu.

Çelenk Sunma Töreninden sonra Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY, Anıt Şeref Defteri’ni imzalayarak, şeref defterine;

’BÜYÜK ATATÜRK,

Cumhuriyetin temellerinin atıldığı, kurtuluş mücadelesinin başladığı Samsun’da Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90. Yılını kutladığımız bu önemli günde milletçe huzurundayız. Gücünü ortak tarih, kader birliği ve bağımsızlığa olan inancından alan milletimiz, önderliğinizde yokluklar ve imkânsızlıklar içerisinde çağdaş bir Cumhuriyeti kurmayı başarmıştır.Cumhuriyetin en büyük erdemi, Türk toplumunun ulus olma bilincine kavuşturulması ve bireyi yurttaş konumuna yükseltmesidir. İnsanımız, Cumhuriyetle birlikte bağımsız bir devletin, onurlu, özgürce düşünebilen ve eşit haklara sahip yurttaşları haline gelmiş ve gerçek sahibi olmuştur. Cumhuriyetin kazanımları, geleceğimiz için ümit kaynağı olmaktadır. Birlik ve beraberliğimizi pekiştirmekte ve bağımsız yaşama azmimize güç katmaktadır.Cumhuriyetle yönünü belirleyen ve çağdaş uygarlık seviyesini aşma hedefini gerçekleştirmek için 90 yıldır büyük gayret gösteren milletimiz, yoluna kararlılıkla devam etmektedir. Bu istikrarlı yürüyüş, bu gün ülkemizin dünyada sözü geçen ve saygı gören bir ülke olmasıyla kendini göstermektedir. En büyük bayramımız olan Cumhuriyet bayramında aziz hatıranız önünde saygıyla eğiliyor, size minnet duygularımızla, şükranlarımızı sunuyoruz.Ruhunuz şad olsun.” yazdı.Törende ayrıca Samsun Milletvekili İhsan KALKAVAN, Garnizon Komutanı Tuğgenaral Ufuk EKİNCİ, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Cumhuriyet Başsavcısı Ali YELDAN, Adalet Komisyon Başkanı Hüsamettin OTÇU, Bölge İdare Mahkemesi Başkanı Ali TELLİ, Baro Başkanı Av. Necat ANIL, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, Kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum temsilcileri ile askeri ve mülki erkan hazır bulundu.Tören sonrası Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY, diğer protokol üyeleriyle birlikte Samsun İl Özel İdaresi Kültür ve Sanat Galerisi’nde ‘Atatürk ve Samsun’ konulu fotoğraf sergisinin açılışını gerçekleştirdi.Daha sonra Valimiz Sayın Hüseyin AKSOY 43 adet fotoğraftan oluşan ‘Atatürk ve Samsun’ konulu fotoğraf sergisini protokol üyeleriyle birlikte gezdi.’Atatürk ve Samsun’ konulu fotoğraf sergisi Samsun İl Özel İdaresi Kültür ve Sanat Galerisi’nde 28 Ekim-04 Kasım 2013 tarihleri arasında açık kalacaktır

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.