real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
22 Mart 2013

Savcının iddianamesinde tanıdık isimler….

untitledDENGE GAZETESİNİN İDDİANAMESİNDE İLGİNÇ DETAYLAR

Çete kurup firmalara tehdit ve şantaj yaparak çıkar sağlamakla suçlanan Adnan Bahadır’ın iddianamesinde ilginç
detaylar var

DENGE GAZETESİ ZORDA

Samsun Büyükşehir Belediyesi eski Başkan vekili, Denge Gazetesi sahibi Adnan Bahadır’ın iddianamesinde Samsun kamuoyunun da yakından tanıdığı bir çok kurum ve ismin de adı geçiyor. Çete kurarak Denge Gazetesi aracılığıyla firmalara tehdit ve şantaj yapmak ve çıkar sağlamakla suçlanan Bahadır’ın iddianamesinde, Romatem, Tokatlıoğlu İnşaat, Clinic A, YEDAŞ, gibi firmaların yanısıra, Eski Sağlık İl Müdürü Ersin Yılmaz, Haber Gazetesi Yayın Yönetmeni Necdet Uzun, OMÜ Rektörü Hüseyin Akan, YEDAŞ Genel Müdürü Nurettin Türkoğlu gibi isimler de var.

MENDERES PERİŞAN

İddianame de ilginç detaylar arasında Bahadır’ı ihbar eden kişilerin kullandığı isimler. Menderes Perişan ve Selim Çetin isimleriyle Samsun Cumhuriyet Bassavcılığı ve İl Emniyet Müdürlüğüne ihbarda bulunan isimlerin kim olduğu ise şu anda bilinmiyor. Bahadır’ın savcılık sorgusunda her iki ismi de tanımadığını beyan etttiği belirtilirken, ihbarcıların IP adresinin güvenlik açısından Emniyet tarafından gizli tutulduğu belirtiliyor.

A TAKIMINDA YARGILANMIŞTI

Bahadır’ın özellikle Büyükşehir Belediyesinde Başkan Vekili iken, Samsunspor’un paralarını zimmete geçirdiği iddiasıyla kamuouyunda A Takımı diye bilinen bir operasyonla ismi gündeme gelmişti. Görev yaptığı dönem de Başkan Yusuf Ziya Yılmaz’ın en yakınındaki isim olan Bahadır özellikle Yılmaz’ın muhalifi olanlar la çıkar ilişkilerine girdiği iddia ediliyor. Ak Parti tüzüğündeki 3 dönem şartı nedeniyle bu dönem Milletvekili seçilemeyecek olan Cemal Yılmaz Demir’in de Adnan Bahadır ile yakın ilişki içinde olduğu söyleniyor. Başkan Yılmaz’ın bir çok açığını bildiği iddia edilen Bahadır’ın elindeki dosyaları yerel seçim dönemine sakladığı da gelen bilgiler arasında….

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.