real incest porn yesilcam erotik filmleri erotik film izle

logo

reklam
20 Ağustos 2013

Sanayi Mahallesinden Pankartlı Teşekkür

mahallenin-yarim-asirlik-yol-ozlemi-son-buldu-4960272_400Mahallenin Yarım Asırlık Yol Özlemi Son Buldu

Samsun’un Tekkeköy ilçesi Sanayi Mahallesi’nde yaşayan vatandaşların yarım asırlık yol özlemini Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin çözdü.

Sanayi bölgesi içinde kalan ve Büyükşehir Belediyesi tarafından kentsel dönüşün kapsamında kaldırılması planlanan Sanayi Mahallesi halkı Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin’den yıllardır yapılmayan yollarının yapılmasını istediler. Yollardaki çamur ve su birikintileri yüzünden çok sıkıntı yaşadıklarını belirten mahallelinin yol sorununu Başkan Tekin çözdü. Yolların tamamı parke taş döşenen mahallenin tüm sokakları da tek tek parke yapıldı. Sanayi Mahallesi sakinlerinden İsmail Çavuşoğlu, “Sanayi Mahallesi olarak yıllardır hiçbir hizmet görmedik. Yollarımız çamur içindeydi. Çoluğumuz çocuğumuz perişandı. Dışarı çıktığımız çamur içinde eve dönüyorduk. Yağmurlar yağdığında ise mahallemizin sokaklarında su birikiyordu. Çocuklarımız okula giderken veya dışarı oynamaya çıktığında ayakları su gibi oluyorlardı. Sık sık hastalanıyorlardı. Allah razı olsun Başkanımız Hayati Tekin yollarımızı yaptı. Bizleri çamurdan, su birikintilerinden kurtardı. Başkanımız geleli mahallemiz hizmet gördü” dedi.

Hacı İsmail Çavuşoğlu ise, “Mahallemiz Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin başkan olduktan sonra hizmet görmeye başladı. Her sorunumuzda başkanımız bize kucak açıyor. Şu yollara bir bakın tüm evlerin önüne kadar her yer yapıldı. Allah Başkanımızı Başımızdan eksik etmesin. Çocuklarımız sokakta top oynuyor, bisiklet sürüyor, oyunlar oynuyorlar. Bizden çok çocuklarımız yolların yapılmasına sevindiler” diye konuştu.

MAHALLEDEN PANKARTLI TEŞEKKÜR

Yollarının yapılmasından memnun kaldıklarını belirten mahalle halkı Tekin’e Teşekkür etmek ve memnuniyetlerini belirtmek için bir pankart yaptırıp mahallenin ortasına astılar. Tekkeköy Belediye Başkanı Hayati Tekin ise, “Sanayi Mahallemiz Samsun-Ordu kara yolunun alt tarafında kalan bir mahallemiz. Vatandaşlarımızın talebi üzerine tüm sokakları parke yaptık. Uzun yıllar mahalleye hiçbir hizmet gitmemiş. Mahalle sakinleri yollarının yapılmasında çok memnun kaldılar. Her gün arıyorlar veya teşekküre geliyorlar. Tekkeköy’ün dört bir yanında çalışmalarımız devam ediyor. Taş parkenin yanında asfalt çalışmalarımızda tüm hızıyla devam ediyor” açıklamasında bulundu. – SAMSUN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

.