step mom and son porn videos

logo

reklam
05 Mart 2013

Sanal medya da kampanya başlatıldı…

sezginmini
Eski Samsunspor Başkan’larından İşadamı Sezgin Gümüş’ün yaklaşan yerel seçimler öncesi Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı adaylığı için ismi geçmeye başladı…

SAMSUNSPOR’DA BAŞKANLIK YAPMIŞTI

Özellikle Samsun dışında yaşayan Samsun’luların birlik ve beraberliğinde önemli roller üstlenen, kurulan dernekler de yöneticilik ve Başkanlık görevlerini yürüten, 2008 yılında da devraldığı Samsunspor Kulüb Başkanlığında şehirdeki bazı gruplardan destek alamamasına rağmen başarılı bir grafik çizen işadamı Sezgin Gümüş’ün ismi şimdi önemli bir koltukla anılmaya başlandı.

Gümüş, Özellikle sanal ortam da ve Facebook, Twıtter gibi sosyal paylaşım Sitelerinde kendi adıyla açılan sayfalar da Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olması yönünde büyük ilgi görüyor.

Daha önce bir yerel gazeteye verdiği ropörtaj da hangi siyasi parti ye yakınsınız sorusu üzerine ‘ben bu milletin milliyetçisiyim. Türk milliyetçiliğinin siyaset arenasında, onun üzerinden siyaset yapan tek parti var oda Milliyetçi Hareket Partisi”dir. Dolayısı ile siyaseti düşünürsem Milliyetçi Hareket Partisi’nde siyaset yapmayı düşünürüm”
diyerek açıkça duruşunu ortaya koymuştu.

MHP’nin uzun yıllardır Büyükşehir Belediyesini kazanamaması, ve şu anki siyasi yapı da Gümüş’ün adaylığı tüm dengeleri alt üst edebileceği şimdiden siyasi kulisler de konuşulmaya başlandı.

Yusuf Ziya Yılmaz’ın tüm tepkilere ve belediyedeki yolsuzluk iddialarına rağmen tekrar Ak Partiden aday gösterilmesi beklenirken, başarılı iş yaşamı ve Samsun sevdalısı yapısıyla tanınan şaibesiz aday Gümüş’ün MHP’den aday olmasıyla kendisine ciddi anlamda rakip olacağına kesin gözüyle bakılıyor.

Sezgin Gümüş Kimdir?

“Sezgin Gümüş 1970 Samsun Çarşamba doğumludur, fakat bu gün nüfusa kayıtlı olduğu İlçe Samsun’un Terme ilçesidir. Babasının memuriyetinden dolayı, Samsun dışına çıkarak Türkiye”nin dört bir tarafını dolaşmış ve Trakya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünü okuyarak, bilgisayar mühendisi olmuştur. Bir müddet mezuniyetten sonra yabancı şirketlerde çalışmış. Önce bir Amerikan şirketinde, sonra bir Alman şirketinde ve daha sonra da kendi mesleğinde bilişim sektörüne girmiş, sırası ile inşaat sektörü, inşaat malzemeleri imalat sektörü, hizmet sektörü, temizlik, güvenlik, çöp, çöp toplama, ilaçlama ve profesyonel personel temini ihtiyaçlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet veren şirketler bünyesinde 2000’in üzerinde insan çalıştıran, kardeşleri ile beraber insana ekmek veren bir aile şirketinin sahibi olmuşlardır. Bu şirketlerde çalışan personel ve yöneticilerin hemen hemen hepsi Samsunludur.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

#

Sanal medya da kampanya başlatıldı…” için 3 Yorum

  1. Mustafa Öztürk dedi ki:

    Sezgin Gümüş hakiki Samsun’lu. Başarılar dilerim

  2. tarık dedi ki:

    MHP İL BAŞKANI ŞABAN KILIÇ,SEZGİN GÜMÜŞ DEN DAHA İYİ ADAY BULABİLİRMİ ACABA BENCE ZOR BULMASI.SEZGİN GÜMÜŞ GİBİ BİR MİLLİYETÇİNİN, DEVŞİRMELERDEN BİZİ KURTARACAĞININ HERKEZİN BİLMESİ LAZIM,SAMSUN İÇİN BÜYÜK ŞANS.DİĞER PARTİLEREDE BÖYLE KİRLENMEMİŞ BİR ADAY NASİP ETSİN ALLAH.

  3. serdar AYDIN dedi ki:

    sezgin GÜMÜŞ adam gibi adamdır. ben istanbuldanım am sezgin GÜMÜŞ SAMSUN için büyük şansdır.genç ve dinamik samsunun ilerisi için bakış açısı ve vizyonu geniş bir lider olacakdır.

.